Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 17 травня 2011 № 106
м. Дніпрорудне

 

Про внесення доповнень до плану діяльності
виконкому Дніпрорудненської міської ради на 2011 рік
з питань підготовки проектів регуляторних актів

 

За підсумками проведеного на виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» прискореного перегляду регуляторних актів, прийнятих Дніпрорудненською міською радою та її виконавчим комітетом, з метою дотримання принципів державної регуляторної політики, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та приведення нормативно-правових актів Дніпрорудненської міської ради і її виконавчого комітету у відповідність до вимог чинного законодавства, на підставі рішення сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 28 квітня 2011 року № 05 «Про результати проведеного прискореного перегляду регуляторних актів, прийнятих Дніпрорудненською міською радою», керуючись п.12.5 розділу 12 Регламенту роботи виконавчого комітету, ст..7, 11, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.1 п. б ст..27, ч.1 ст.54, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести доповнення до плану діяльності виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік згідно додатку (додається).

2. Секретарю ради Ручці І.І. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, в міській бібліотеці.

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Додаток до рішення виконкому від 17 травня 2011 №106

Дата размещения - 25.05.2011 14:55
просмотров - 908