Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 19 серпня 2014 № 139

м. Дніпрорудне

 

Про внесення доповнень до плану діяльності

виконкому Дніпрорудненської міської ради на 2014 рік

з питань підготовки проектів регуляторних актів

 

Розглянувши службову записку провідного спеціаліста з питань торгівлі та захисту прав споживачів апарату міської ради та її виконавчого комітету Піскун С.Д. про включення до плану діяльності виконкому Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік підготовку проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконкому Дніпрорудненської міської ради від 17 грудня 2013 року № 192 «Про затвердження Порядку встановлення за погодженням з власником зручного для населення режиму роботи розташованих на території міста Дніпрорудне підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форми власності», приймаючи до уваги наведені обґрунтування щодо необхідності підготовки та прийняття відповідного регуляторного акту, за підсумками обговорення зазначеного питання на спільному засіданні постійних депутатських комісій, з метою забезпечення діяльності виконкому міської ради по підготовці нормативно-правових документів у відповідності до норм чинного законодавства, керуючись п.12.5 розділу 12 Регламенту роботи виконавчого комітету, ст..7, 11, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.1 п. б ст..27, ч.1 ст.54, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести доповнення до плану діяльності виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік згідно додатку (додається).

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, в міській бібліотеці.

Додаток до рішення виконкому №139.doc

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 19.08.2014 12:39
просмотров - 730