Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 18 листопада 2014 № 175

м. Дніпрорудне

 

Про внесення змін до плану діяльності

виконкому Дніпрорудненської міської ради на 2014 рік

з питань підготовки проектів регуляторних актів

 

Розглянувши службову записку провідного спеціаліста з питань торгівлі та захисту прав споживачів апарату міської ради та її виконавчого комітету Піскун С.Д. про виключення із плану діяльності виконкому з питань підготовки проектів регуляторних актів поточного року підготовку проекту регуляторного акту – рішення виконкому по врегулюванню окремих положень діючого Порядку погодження режиму роботи розташованих на території міста підприємств, установ та організацій, для забезпечення діяльності виконавчого комітету по підготовці проектів регуляторних актів відповідно до вимог чинного законодавства України, керуючись п.12.4., 12.5. Регламенту роботи виконавчого комітету, ст..7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.1 п. б ст..27, ч.1 ст.54, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Виключити із плану діяльності виконавчого комітету на 2014 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів підготовку проекту регуляторного акту – рішення виконкому «Про внесення змін до рішення виконкому Дніпрорудненської міської ради від 17 грудня 2013 року № 192 «Про затвердження Порядку встановлення за погодженням з власником зручного для населення режиму роботи розташованих на території міста Дніпрорудне підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форми власності»».

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 18.11.2014 09:55
просмотров - 652