Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 22 листопада 2011 № 224

м. Дніпрорудне

 

Про внесення змін до плану діяльності

виконавчого комітету міської ради на 2011 рік

з питань підготовки проектів регуляторних актів

 

Розглянувши клопотання керівництва КУП «Наш дім» ДМР (директор Деберина М.О.) про виключення із плану діяльності виконкому з питань підготовки проектів регуляторних актів поточного року підготовку проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконкому від 20.10.2009 року № 259 «Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень (квартир, будинків), що належать на праві власності юридичним або фізичним особам, в нежитлові»», приймаючи до уваги наведені підприємством обґрунтування щодо необхідності зміни терміну підготовки зазначеного проекту нормативно-правового документу, керуючись п. 12.5. Регламенту роботи виконавчого комітету, ст..7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.1 п. б ст..27, ч.1 ст.54, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Внести наступні зміни до плану діяльності виконавчого комітету на 2011 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів:

1.1. Виключити із плану діяльності виконавчого комітету на 2011 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів підготовку проекту регуляторного акту – рішення виконкому «Про внесення змін до рішення виконкому від 20.10.2009 року № 259 «Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень (квартир, будинків), що належать на праві власності юридичним або фізичним особам, в нежитлові»».

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 22.11.2011 11:49
просмотров - 909