Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 15 травня 2012 № 98

м. Дніпрорудне

 

Про внесення змін до плану діяльності

виконавчого комітету міської ради на 2012 рік

з питань підготовки проектів регуляторних актів

 

Розглянувши клопотання керівництва КП «Дніпрорудненські теплові мережі» (директор Приходько О.В.) про виключення із плану діяльності виконкому з питань підготовки проектів регуляторних актів поточного року підготовку проектів регуляторних актів по встановленню тарифів на послуги з централізованого опалення для споживачів всіх категорій, приймаючи до уваги Закони України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (від 11.09.2003 № 1160-IV) та «Про внесення змін до деяких законів України щодо процедури встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги» (від 22.12.2011 № 4231-VI), протокол засідання постійної депутатської комісії з питань законності, соціального захисту населення та захисту прав споживачів, регуляторної політики від 24.04.2012, відповідно до Порядку подання та розгляду розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг для встановлення тарифів на відповідні послуги, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 21.02.2012 № 18, керуючись п. 12.5. Регламенту роботи виконавчого комітету, ст..7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.1 п. б ст..27, ч.1 ст.54, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1.Внести наступні зміни до плану діяльності виконавчого комітету на 2012 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів:

1.1. Виключити із плану діяльності виконавчого комітету на 2012 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів підготовку таких проектів регуляторних актів:

- Про встановлення КП «Дніпрорудненські теплові мережі» тарифів для населення на послуги з централізованого опалення.

- Про встановлення КП «Дніпрорудненські теплові мережі» тарифів для інших споживачів на послуги з централізованого опалення.

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 15.05.2012 16:55
просмотров - 878