Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 19 червня 2012 № 121

м. Дніпрорудне

Про внесення змін до плану діяльності

виконавчого комітету міської ради на 2012 рік

з питань підготовки проектів регуляторних актів

 

Розглянувши клопотання керівництва КУП «Наш дім» ДМР (директор Деберина М.О.) про виключення із плану діяльності виконкому з питань підготовки проектів регуляторних актів поточного року підготовку проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконкому від 20.10.2009 року № 259 «Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень (квартир, будинків), що належать на праві власності юридичним або фізичним особам, в нежитлові»», приймаючи до уваги наведені підприємством обґрунтування щодо необхідності зміни назви проекту регуляторного акту та терміну його підготовки, керуючись п. 12.5. Регламенту роботи виконавчого комітету, ст..7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.1 п. б ст..27, ч.1 ст.54, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Внести наступні зміни до плану діяльності виконавчого комітету на 2012 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів:

1.1. Виключити із плану діяльності виконавчого комітету на 2012 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів підготовку проекту регуляторного акту – рішення виконкому «Про внесення змін до рішення виконкому від 20.10.2009 року № 259 «Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень (квартир, будинків), що належать на праві власності юридичним або фізичним особам, в нежитлові»».

1.2. Внести доповнення до плану діяльності виконкому на 2012 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів згідно додатку (додається).

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

 

Перший заступник міського голови Н.А.Григорчук

Додаток до рішення виконкому від 19 червня 2012 №121.doc

Дата размещения - 19.06.2012 12:30
просмотров - 807