Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

 

Від 02 липня 2012 № 170

м. Дніпрорудне

 

Про внесення змін до плану діяльності міського голови

з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

 

Для забезпечення діяльності міського голови з питань підготовки проектів регуляторних актів відповідно до вимог чинного законодавства, приймаючи до уваги рішення виконкому Дніпрорудненської міської ради від 20 березня 2011 року № 49 «Про затвердження заходів з благоустрою території та підтриманню чистоти у м. Дніпрорудне на 2012 рік» та визначення відповідно до нього переліку заходів по впорядкуванню прибудинкових територій для всіх співвласників житлових будинків в межах виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради, ст..7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.1, 18-1, 20 ч.4 ст.42, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести наступні зміни до плану діяльності міського голови з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого розпорядженням від 25 листопада 2011 року № 302 «Про затвердження плану діяльності міського голови на 2012 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів»:

1.1. Виключити із плану діяльності міського голови на 2012 рік підготовку проекту регуляторного акту «Про заходи по благоустрою прибудинкових територій міста орендарями та власниками нежитлових приміщень».

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане розпорядження через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради та виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 02.07.2012 22:36
просмотров - 873