Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15 лютого 2011 № 37
м. Дніпрорудне

Про перегляд регуляторного акту та
внесення доповнень до плану діяльності
виконавчого комітету Дніпрорудненської
міської ради з питань підготовки проектів
регуляторних актів на 2011 рік

Розглянувши клопотання керівництва КП «Дніпрорудненський міський ринок» (директор Гостіщев О.І.) про перегляд діючого регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 14.12.2010 р. №317 «Затвердження КП «Дніпрорудненський міський ринок» цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування» та внесення доповнень до плану виконавчого комітету з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік розробку проекту регуляторного акту - рішення виконавчого комітету «Про затвердження КП «Дніпрорудненський міський ринок» цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування», виконком відмічає наступне.

Витрати КП «Дніпрорудненський міський ринок» по наданню відповідних послуг збільшаться за рахунок зміни вартості основних складових їх собівартості в наслідок підвищення на законодавчому рівні розміру мінімальної заробітної плати, передачі підприємству земельної ділянки для обслуговування міського ринку на праві оренди згідно рішення четвертої сесії шостого скликання Дніпрорудненської міської ради від 27 січня 2011 року № 10 «Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування міського ринку за адресою:вул.. Леніна, 2, торгівельного павільйону для продажу квітів за адресою:вул.. Леніна, 19, м. Дніпрорудне КП «Дніпрорудненський міський ринок»» і зростання витрат підприємства по платі за користування земельною ділянкою.

Відповідно до наведеного, приймаючи до уваги викладені підприємством обґрунтування щодо необхідності перегляду нормативно-правового документу, керуючись п. 12.5., 12.13 розділу 12 Регламенту роботи виконавчого комітету, ст. 7, 11, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п. 1 п. б ст. 27, ч. 1 ст. 54, ч. 12 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Переглянути діючий регуляторний акт - рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 14.12.2010 р. № 317 «Затвердження КП «Дніпрорудненський міський ринок» цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування»

2. Внести доповнення до плану діяльності виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік згідно додатку (додається).

3. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, в міській бібліотеці.

 

Міський голова Є.С. МАТВЄЄВ

Додаток до рішення виконкому від 15 лютого 2011 № 37

Дата размещения - 15.02.2011 16:07
просмотров - 922