Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 20 листопада 2012 № 205

м. Дніпрорудне

 

Про затвердження плану діяльності

виконавчого комітету Дніпрорудненської

міської ради з питань підготовки проектів

регуляторних актів на 2013 рік

 

Розглянувши службову записку спеціаліста з питань будівництва та архітектури апарату міської ради і її виконавчого комітету Балабко Т.П. про включення до плану діяльності виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради на 2013 рік підготовку проекту регуляторного акту з питань розміщення реклами у місті, службову записку керівництва КУП «Наш дім» ДМР (директор Деберина М.О.) про включення до плану діяльності виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради на 2013 рік підготовку проекту регуляторного акту з питань переведення житлових приміщень в нежитлові та нежитлових приміщень в житлові, для забезпечення діяльності виконавчого комітету по підготовці проектів регуляторних актів відповідно до вимог чинного законодавства України, керуючись п.12.4., 12.5. Регламенту роботи виконавчого комітету, ст..7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.1 п. б ст..27, ч.1 ст.54, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити план діяльності виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік згідно додатку (додається).

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека.

 

Додаток до Р № 205.doc

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 20.11.2012 10:53
просмотров - 738