Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 28 листопада 2012 № 302

м. Дніпрорудне

 

Про затвердження плану діяльності

міського голови на 2013 рік з питань

підготовки проектів регуляторних актів

 

 

Для забезпечення діяльності міського голови з питань підготовки проектів регуляторних актів відповідно до вимог чинного законодавства, керуючись п.14.4, 14.5. Регламенту роботи виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради, ст..7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.1, 18-1, 20 ч.4 ст.42, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити форму плану діяльності міського голови на 2013 рік з підготовки проектів регуляторних актів для подальшого внесення питань по підготовці проектів розпоряджень міського голови Дніпрорудненської міської ради (додається).

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане розпорядження в газеті Василівської районної ради «Нова Таврія», шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради та виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

Додаток до Р № 302.doc

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

 

 

 

Дата размещения - 28.11.2012 10:56
просмотров - 725