Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 16 липня 2013 № 122

м. Дніпрорудне

 

Про внесення доповнень до плану діяльності

виконкому Дніпрорудненської міської ради на 2013 рік

з питань підготовки проектів регуляторних актів

 

Розглянувши службові записки спеціалістів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету про включення до плану діяльності виконкому Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік підготовку проектів регуляторних актів, приймаючи до уваги наведені обґрунтування щодо необхідності підготовки та прийняття відповідних рішень, з метою забезпечення діяльності виконкому міської ради по підготовці нормативно-правових документів у відповідності до норм чинного законодавства, керуючись п.12.5 розділу 12 Регламенту роботи виконавчого комітету, ст..7, 11, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.1 п. б ст..27, ч.1 ст.54, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести доповнення до плану діяльності виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік згідно додатку (додається).

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, в міській бібліотеці.

 

Додаток до Р №122.doc

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 20.07.2013 11:13
просмотров - 808