Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 20 серпня 2013 № 130

м. Дніпрорудне

 

Про внесення доповнень до плану діяльності

виконкому Дніпрорудненської міської ради на 2013 рік

з питань підготовки проектів регуляторних актів

 

Розглянувши клопотання керівництва Таврійського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради про включення до плану діяльності виконкому Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік підготовку проекту регуляторного акту «Про затвердження правил приймання стічних вод підприємств до системи каналізації м. Дніпрорудне», приймаючи до уваги наведені підприємством обґрунтування щодо необхідності підготовки та прийняття відповідного рішення виконкому, з метою забезпечення діяльності виконкому міської ради по підготовці нормативно-правових документів у відповідності до норм чинного законодавства, керуючись п.12.5 розділу 12 Регламенту роботи виконавчого комітету, ст..7, 11, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.п.1 п. б ст..27, ч.1 ст.54, ч.12 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Дніпрорудненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести доповнення до плану діяльності виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік згідно додатку (додається).

2. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення через друковані засоби масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, в міській бібліотеці.

Додаток до рішення виконкому 20.08.2013 №130.doc

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 20.08.2013 14:17
просмотров - 805