Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Звіти про відстеження регуляторних актів

ЗВІТ
про результати відстеження результативності регуляторного акту

 

1.Назва регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження правил приймання стічних вод підприємств до системи каналізації м. Дніпрорудне

2.Виконавець заходів з відстеження – апарат виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

3.Цілі прийняття акта – встановлення єдиних вимог прийому стічних вод до системи каналізації м. Дніпрорудне для всіх підприємств у відповідності до норм чинного законодавства, спрямованих на запобігання порушень у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд, безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод.

4.Строк виконання заходів з відстеження – на етапі підготовки проекту регуляторного акту

5.Тип відстеження – базове

6.Методи одержання результатів відстеження – аналіз інформації суб’єкту господарювання – виконавця послуг з централізованого водовідведення на території міста Дніпрорудне Таврійського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР.

7.Дані, на основі яких відстежувалася результативність:

- дані Таврійського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР про надходження коштів до міських фондів охорони навколишнього природного середовища;

- інформація Таврійського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР про кількість укладених договорів на надання послуг з централізованого водовідведення.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Найменування показників

Базові показники (фактичні дані станом на 01.01.2014)

1. Сума надходжень до міських фондів охорони навколишнього природного середовища від виробника (виконавця) послуг з централізованого водовідведення при перевищенні рівня вмісту забруднюючих речовин в стічних водах підприємств, що скидаються до системи каналізації, порівняно з затвердженими Правилами ДК забруднюючих речовин.

На теперішній час при відборі проб стічних вод перевищень рівня вмісту забруднюючих речовин в них не було виявлено, тому відповідних коштів до міських фондів охорони навколишнього природного середовища станом на 01.01.2014 року не надходило.

2.Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія регуляторного акту, шт..

Даний показник відповідатиме кількості суб'єктів господарювання, які споживають послуги водовідведення на території міста згідно укладених договорів.

За даними відділу збуту підприємства-виробника станом на 01.01.2014 року укладено 229 договорів на надання послуг водовідведення, в тому числі:

- ЖБК, ОСББ, відомче житло – 16

- бюджетні організації – 26

- інші споживачі - 187

3.Розмір коштів та час, які витрачаються суб’єктами господарювання для виконання вимог регуляторного акту:

Виконання вимог регуляторного акту не потребуватиме додаткових витрат коштів і часу у разі дотримання споживачами послуг водовідведення Правил приймання стічних вод, затверджених даним нормативно-правовим документом.

Додаткові витрати коштів виникатимуть у суб'єктів господарської діяльності тільки у разі порушення ними режиму і якості скиду стічних вод відповідно до Правил, їх розмір визначатиметься згідно порядку, затвердженого даними Правилами.

4. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень цього регуляторного акту, %

близько 100%

 

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

В результаті реалізація положень запропонованого регуляторного акту буде досягнуто наступне:

- підвищення ефективності роботи міських мереж водовідведення і очисних споруд міста, безпеки їх експлуатації;

- визначення чітких прав і обов’язків виконавця та споживачів послуг з водовідведення, підвищення їх взаємної відповідальності;

- забезпечення контролю у сфері надання послуг з водовідведення, дотримання стандартів, норм та правил у сфері водовідведення стічних вод на міські очисні споруди;

- забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення стічними водами, підвищення екологічної безпеки міста;

- виконання вимог регуляторного акту не потребуватиме додаткових витрат коштів і часу у разі дотримання споживачами послуг водовідведення Правил приймання стічних вод, затверджених даним нормативно-правовим документом.

Додаткові витрати коштів виникатимуть у суб'єктів господарської діяльності тільки у разі порушення ними режиму і якості скиду стічних вод відповідно до Правил, їх розмір визначатиметься згідно порядку, затвердженого даними Правилами.

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акту становитиме близько 100% за рахунок оприлюднення прийнятого регуляторного акту в друкованих засобах масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 21.02.2014 12:03
просмотров - 819