Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Звіти про відстеження регуляторних актів

ЗВІТ
про результати відстеження результативності регуляторного акту

 

1. Назва регуляторного акту – рішення виконкому Дніпрорудненської міської ради від 19 січня 2010 року № 06 «Про встановлення базових тарифів на виробництво, транспортування теплової енергії та послуги з централізованого опалення для комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі»»

 

2. Виконавець заходів з відстеження – апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету.

 

3. Цілі прийняття акта - приведення розміру тарифів на послуги теплопостачання, які надає комунальне підприємство «Дніпрорудненські теплові мережі», у відповідність до рівня економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво і реалізацію, створення умов для проведення своєчасних розрахунків підприємства за енергоносії та забезпечення безперебійного теплопостачання у місті.

 

4. Строк виконання заходів з відстеження – з 10.02. по 20.02.2014 року включно

 

5. Тип відстеження – періодичне

 

6. Методи одержання результатів відстеження:

Аналіз даних фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі»:

- статистичної звітності комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі» за підсумками фінансово-господарської діяльності за 2013 рік;

- інформації відділу збуту підприємства про кількість договорів, укладених із суб’єктами господарювання на надання послуг з централізованого опалення.

 

7. Дані, на основі яких відстежувалася результативність:

- результат від діяльності підприємства (звіт про фінансові результати ф.2);

- доходи та витрати діяльності підприємства (ф.1С – Теплопостачання);

- інформація відділу збуту підприємства про кількість договорів, укладених із суб’єктами господарювання на надання послуг з централізованого опалення станом на 1 січня 2014 року;

- декларація з податку на прибуток комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі» за 2013 рік;

 

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Найменування показників

Базові показники 

Показники станом на 01.01.2011 року

Показники станом на 01.01.2014

1. Фінансовий результат від операційної діяльності (прибуток +, збиток -), тис. грн..

 - 630, 1

 - 634, 8

 +729,0

2. Кількість договорів, укладених підприємством з суб’єктами господарювання на надання послуг з централізованого опалення, шт..

 169

 157

 153

3.Надходження до міського бюджету податку на прибуток від комунального підприємства, тис. грн..

 31, 3

 70, 1

 63,0

4. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання і фізичних осіб з основних положень регуляторного акту, %

 100

100

100

 

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

В результаті реалізації регуляторного акту:

- підприємством отримано прибуток від здійснення своєї операційної діяльності в сумі 729, 0 тис. грн.. за рахунок встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та транспортування і послуги з централізованого опалення на рівні економічно обґрунтованих витрат;

- до міського бюджету надійшли кошти в частині сплати комунальним підприємством податку на прибуток в сумі 63,0 тис. грн..,

- кількість договорів поставку на поставку теплової енергії зменшилось за рахунок запровадження окремими суб’єктами господарювання альтернативних систем опалення, що і було передбачено при прийнятті регуляторного акту.

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання і фізичних осіб з основних положень регуляторного акту становить 100% за рахунок його офіційного оприлюднення в друкованих засобах масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, в міській бібліотеці.

Відповідно до наведеного та приймаючи до уваги, що на сьогодні відповідне рішення виконкому є чинним в частині встановлення порядку розрахунків споживачів з КП «Дніпрорудненські теплові мережі» за надані їм послуги за двоставковими тарифами, застосування даного порядку дало можливість забезпечити досягнення основних цілей, визначених при прийнятті регуляторного акту, а саме, створити умови для беззбиткової роботи комунального підприємства, своєчасного проведення розрахунків за енергоносії та безперебійного теплопостачання у місті, забезпечити виробництво і надання якісних комунальних послуг, основними показниками яких є своєчасний початок опалювального періоду і дотримання температурного режиму у приміщеннях.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 24.02.2014 12:32
просмотров - 749