Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Звіти про відстеження регуляторних актів

ЗВІТ
про результати відстеження результативності регуляторного акту

1.Назва регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 17 вересня 2013 року № 138 «Про затвердження порядку визначення обсягів пайової участі власників будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Дніпрорудне»

2.Виконавець заходів з відстеження – апарат виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

3.Цілі прийняття акта – врегулювання у відповідності до норм чинного законодавства питання щодо участі власників будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення, розташованих на території міста Дніпрорудне, в утриманні об’єктів благоустрою

4.Строк виконання заходів з відстеження – через рік після введення в дію регуляторного акту

5.Тип відстеження – повторне

6.Методи одержання результатів відстеження – аналіз інформації уповноваженого органу з питань залучення пайової участі власників будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Дніпрорудне станом на 01.01.2015 року.

7.Дані, на основі яких відстежувалася результативність:

- дані Уповноваженого органу з питань залучення пайової участі власників будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Дніпрорудне (КУП «Наш дім» ДМР) про надходження коштів на цільовий розрахунковий рахунок;

- інформація Уповноваженого органу з питань залучення пайової участі власників будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Дніпрорудне про кількість укладених договорів про пайову участь

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Найменування показників

Базові показники
(дані станом на 01.07.2013)

Базові показники
(дані станом на 01.01.2015)

1.Розмір надходжень Уповноваженому органу, пов’язаних з дією регуляторного акта; тис. грн..

Даний показник не можливо спрогнозувати, оскільки до теперішнього часу питання щодо пайової участі власників будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення в утриманні об’єктів міського благоустрою не було врегульовано, оскільки відповідний нормативно-правовий документ на територій міста не діяв.

 

 

4,7

2.Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія регуляторного акту, шт..

Даний показник відповідатиме кількості договорів, укладених Уповноваженим органом із власниками будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення про пайову участь (внесок) в утриманні об’єктів благоустрою м. Дніпрорудне.

15

3.Розмір коштів та час, які витрачаються суб’єктами господарювання для виконання вимог регуляторного акту:

Розмір коштів відповідатиме розміру інвестиційного внеску на утримання та ремонт об’єктів міського благоустрою у вигляді пайової участі, розмір якої залежатиме як від цільового використання об’єкту благоустрою, розміру займаної площі, місця розташування об’єкту в межах міста та терміну розміщення тимчасових споруд. Витрати часу відповідатимуть часу на укладання з Уповноваженим органом договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою.

Розмір коштів відповідав розміру інвестиційного внеску на утримання та ремонт об’єктів міського благоустрою у вигляді пайової участі, загальна сума якого в середньому становила від 120 до 500 грн. в залежності від цільового використання об’єкту благоустрою, розміру займаної ним площі, місця розташування об’єкту в межах міста та терміну розміщення тимчасових споруд. Витрати часу на укладання з Уповноваженим органом (КУП «Наш дім» ДМР) договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою становили від одного до трьох робочих днів.

4. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень даного регуляторного акту, %

близько 100%

Високий

 

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

В результаті реалізації регуляторного акту досягнуті такі цілі:

- за рахунок встановлення чіткого порядку залучення власників будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення, розташованих на території міста Дніпрорудне, до участі в утриманні об’єктів міського благоустрою, КУП «Наш дім» ДМР укладено 15 договорів про пайову участь (внесок);

- на цільовий розрахунковий рахунок КУП «Наш дім» ДМР за 2013-2014 роки надійшло відповідно до укладених договорів пайової участі (внесків) 4,7 тис. грн.. для фінансування витрат на утримання та відновлення об’єктів міського благоустрою;

- розмір коштів відповідає розміру інвестиційного внеску на утримання та ремонт об’єктів міського благоустрою у вигляді пайової участі, сума якої залежить від цільового використання об’єкту благоустрою, розміру займаної площі, місця розташування об’єкту в межах міста та терміну розміщення тимчасових споруд. Витрати часу суб’єктів господарювання на укладання з Уповноваженим органом (КУП «Наш дім» ДМР) договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою в середньому склали від одного до трьох робочих днів.

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акту високий за рахунок оприлюднення прийнятого регуляторного акту в друкованих засобах масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 12.01.2015 12:12
просмотров - 679