Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Звіти про відстеження регуляторних актів

ЗВІТ
про результати відстеження результативності регуляторного акту

 

1. Назва регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому Дніпрорудненської міської ради від 17 грудня 2013 року № 192 «Про затвердження Порядку встановлення за погодженням з власником зручного для населення режиму роботи розташованих на території міста Дніпрорудне підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форми власності».

2. Виконавець заходів з відстеження – апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету

3. Цілі прийняття акта: - врегулювання окремих положень діючого Порядку встановлення за погодженням з власником зручного для населення режиму роботи розташованих на території міста Дніпрорудне підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форми власності, зокрема, в частині визначеного переліку документів, необхідних для отримання Погодження режиму роботи.

4. Строк виконання заходів з відстеження – на етапі підготовки проекту регуляторного акту.

5. Тип відстеження – базове.

6. Методи одержання результатів відстеження – аналіз інформації провідного спеціаліста з питань торгівлі та захисту прав споживачів апарату міської ради та її виконавчого комітету:

- щодо розміщення на території міста об’єктів сфери обслуговування відповідно до існуючої на теперішній час дислокації об’єктів споживчого ринку;

- щодо тривалості документообігу для отримання Погодження режиму роботи за даними спеціалістів загального відділу.

7. Дані, на основі яких відстежувалась результативність

- кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія запропонованого акта – кількість розміщених на території міста об’єктів сфери обслуговування;

- дані щодо терміну часу, що витрачатиметься суб’єктами господарювання, пов’язаними з виконанням вимог регуляторного акта, відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету для отримання погодження режиму роботи об’єкту сфери обслуговування.

 

8. Кількісні і якісні значення показників результативності акту:

Найменування показників

Базові показники (станом на 01.04.2015)

1. Сума надходжень до міського бюджету, пов’язаних з дією регуляторного акту, тис. грн..

Запровадження даного регуляторного акту не передбачає будь-яких надходжень до бюджету.

2.Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія запропонованого регуляторного акту, шт.

Даний показник відповідатиме кількості об’єктів сфери обслуговування, які функціонують на території міста Дніпрорудне у відповідності до погодженого режиму роботи згідно прийнятого рішення виконкому.

Станом на 01.04.2015 року відповідно до наявної дислокації кількість об’єктів сфери обслуговування на території міста становить 261 об’єкт.

3. Розмір коштів і час, що витрачатимуться суб’єктами господарювання, пов’язаними з виконанням вимог регуляторного акта

Документальне оформлення Погодження режиму роботи здійснюється безкоштовно.

Час, який витрачатиметься суб’єктами господарювання на виконання вимог регуляторного акту, відповідатиме терміну розгляду документів, прийняття відповідного рішення виконкому (відповідно до регламенту його роботи) та видачі Погодження, становитиме не більше 30 робочих днів з моменту надходження документів в повному обсязі.

3. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень даного регуляторного акту, %

Близько 100%

 

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

В результаті реалізації регуляторного акту будуть досягнуті такі цілі:

- будуть врегульовані окремі положення діючого Порядку встановлення за погодженням з власником зручного для населення режиму роботи розташованих на території міста Дніпрорудне підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форми власності, зокрема, в частині визначеного переліку документів, необхідних для отримання Погодження режиму роботи. Перелік документів дадуть можливість

- кількість об’єктів сфери обслуговування, які функціонуватимуть за погодженим режимом роботи, буде збільшуватися, оскільки норми прийнятого нормативно-правового документу відповідатимуть вимогам чинного законодавства і враховуватимуть надані суб’єктами господарювання зауваження стосовно визначеного переліку документів для отримання погодження.

- буде забезпечена прозорість дій органів місцевого самоврядування при вирішенні питань, пов’язаних із розміщенням об’єктів сфери обслуговування на території Дніпрорудненської міської ради, будуть встановлені чіткі вимоги до організації функціонування відповідних об’єктів на території міста;

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акту становитиме близько 100% за рахунок оприлюднення прийнятого регуляторного акту в друкованих засобах масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 21.05.2015 11:41
просмотров - 595