Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Звіти про відстеження регуляторних актів

ЗВІТ
про результати відстеження результативності регуляторного акту

 

1.Назва регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 18.02.2014 № 26 «Про затвердження правил приймання стічних вод підприємств до системи каналізації м. Дніпрорудне

2.Виконавець заходів з відстеження – апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету .

3.Цілі прийняття акта – встановлення єдиних вимог прийому стічних вод до системи каналізації м. Дніпрорудне для всіх підприємств у відповідності до норм чинного законодавства, спрямованих на запобігання порушень у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд, безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод.

4.Строк виконання заходів з відстеження – через два роки після набрання чинності

5.Тип відстеження – повторне

6.Методи одержання результатів відстеження – аналіз інформації суб’єкту господарювання – виконавця послуг з централізованого водовідведення на території міста Дніпрорудне Таврійського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР.

7.Дані, на основі яких відстежувалася результативність:

- дані Таврійського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР про надходження коштів до міських фондів охорони навколишнього природного середовища;

- інформація Таврійського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» ЗОР про кількість укладених договорів на надання послуг з централізованого водовідведення.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Найменування показників

Базові показники (фактичні дані станом на 01.01.2014)

Фактичні показники (станом на 01.01.2016)

1. Сума надходжень до міських фондів охорони навколишнього природного середовища від виробника (виконавця) послуг з централізованого водовідведення при перевищенні рівня вмісту забруднюючих речовин в стічних водах підприємств, що скидаються до системи каналізації, порівняно з затвердженими Правилами ДК забруднюючих речовин.

На теперішній час при відборі проб стічних вод перевищень рівня вмісту забруднюючих речовин в них не було виявлено, тому відповідних коштів до міських фондів охорони навколишнього природного середовища станом на 01.01.2014 року не надходило.

За час дії регуляторного акту при відборі проб стічних вод перевищень рівня вмісту забруднюючих речовин в них не було виявлено, тому протягом 2014-2015 років відповідних коштів до міських фондів охорони навколишнього природного середовища не надходило.

2.Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія регуляторного акту, шт..

Даний показник відповідатиме кількості суб'єктів господарювання, які споживають послуги водовідведення на території міста згідно укладених договорів.

За даними відділу збуту підприємства-виробника станом на 01.01.2014 року укладено 229 договорів на надання послуг водовідведення, в тому числі:

- ЖБК, ОСББ, відомче житло – 16

- бюджетні організації – 26

- інші споживачі - 187

За даними відділу збуту підприємства-виробника станом на 01.01.2016 року укладено 255 договорів на надання послуг водовідведення, в тому числі:

- ЖБК, ОСББ, відомче житло – 19

- бюджетні організації – 29

- інші споживачі - 207

3.Розмір коштів та час, які витрачаються суб’єктами господарювання для виконання вимог регуляторного акту:

Виконання вимог регуляторного акту не потребуватиме додаткових витрат коштів і часу у разі дотримання споживачами послуг водовідведення Правил приймання стічних вод, затверджених даним нормативно-правовим документом.

Додаткові витрати коштів виникатимуть у суб'єктів господарської діяльності тільки у разі порушення ними режиму і якості скиду стічних вод відповідно до Правил, їх розмір визначатиметься згідно порядку, затвердженого даними Правилами.

Додаткових витрат коштів та часу у суб’єктів господарювання протягом дії нормативно-правового документу не виникало, оскільки при відборі проб стічних вод виконавцем послуг з водовідведення перевищень рівня вмісту забруднюючих речовин в них не було виявлено.

4. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень цього регуляторного акту, %

близько 100%

Близько 100%

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

В результаті реалізація положень запропонованого регуляторного акту досягнуто наступне:

- визначені чіткі права і обов’язки виконавця та споживачів послуг з водовідведення, підвищена їх взаємна відповідальність;

- підвищено контроль у сфері надання послуг з водовідведення, дотримання стандартів, норм та правил у сфері водовідведення стічних вод на міські очисні споруди за рахунок впорядкування договірних відносин з суб’єктами господарювання на надання відповідних послуг, про що свідчить збільшення кількості укладених договорів на 11,4 %;

- виконання вимог регуляторного акту не потребувало додаткових витрат коштів і часу у суб’єктів господарювання, оскільки ними були дотримані Правила приймання стічних вод, затверджені даним нормативно-правовим документом, і при відборі проб стічних вод виконавцем послуг з водовідведення перевищень рівня вмісту забруднюючих речовин в них не було виявлено;

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акту становитиме близько 100% за рахунок оприлюднення прийнятого регуляторного акту в газеті «Нова Таврія» Василівської районної ради, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ

Дата размещения - 02.02.2016 15:54
просмотров - 587