Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Звіти про відстеження регуляторних актів

ЗВІТ


про результати відстеження результативності регуляторного акту

 

1. Назва регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради - Про затвердження Порядку подання та розгляду розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг для встановлення тарифів на відповідні послуги

2. Виконавець заходів з відстеження – апарат виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

3. Цілі прийняття акта – встановлення відповідно до норм чинного законодавства процедури підготовки, обґрунтування та подання пропозицій по розгляду розрахункових матеріалів по визначенню економічно обґрунтованих витрат на виробництво і надання житлово-комунальних послуг і затвердження тарифів на відповідні послуги, які виробляються та надаються суб’єктами господарювання незалежно від форм власності на території міста Дніпрорудне

4. Строк виконання заходів з відстеження – на етапі підготовки проекту регуляторного акту

5. Тип відстеження – базове

6. Методи одержання результатів відстеження – аналіз показників фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста, які виробляють та надають житлово-комунальні послуги, за 2011 рік.

7. Дані, на основі яких відстежувалася результативність:

- звіт про виконання місцевого бюджету за доходами (додаток 12 до Порядку виконання місцевого бюджету за доходами) за 2011 рік в частині надходжень плати комунальними підприємствами податку на прибуток;

- податкові декларації КП «Дніпрорудненські теплові мережі» та КУП «Наш дім» ДМР за 2011 рік

- доходи та витрати діяльності підприємства (ф.1С – житлове господарство);

- інформація виробничого відділу підприємства про роботу із зверненнями громадян.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

 

Найменування показників

Фактичні дані

за 2011 рік (за даними фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста)

1. Сума надходжень до міського бюджету в частині плати комунальним підприємством податку на прибуток (за даними податкових декларацій за 2011 рік), тис. грн..

281,4

2. Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія регуляторного акту, шт..

2

3.Розмір коштів та час, які витрачаються суб’єктами господарювання для виконання вимог регуляторного акту:

 

Витрат коштів суб’єктами господарювання на виконання вимог регуляторного акту не передбачається.

Витрати часу на виконання вимог регуляторного акту становитимуть близько 50 календарних днів з дати реєстрації поданих матеріалів у загальному відділі виконкому.

4. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень цього регуляторного акту, %

близько 100%

 

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

В результаті реалізації регуляторного акту будуть досягнуті наступні цілі:

9.1. Збільшаться надходження до бюджету плати від комунальних підприємств податку на прибуток за рахунок встановлення економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до запропонованого Порядку підприємства, які виробляють і надають житлово-комунальні послуги, їх функціонування на умовах самофінансування та отримання прибутку від своєї фінансово-господарської діяльності.

9.2. При набранні чинності запропонованим регуляторним актом коло суб’єктів господарювання, на яких буде поширюватися його дія, буде збільшуватися, оскільки визначена відповідним Порядком процедура підготовки, обґрунтування і подання розрахункових матеріалів та встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги є обов’язковою для виконання всіма суб’єктами господарювання, які виробляють та надають відповідні послуги на території міста Дніпрорудне незалежно від форми власності.

9.3. Розмір коштів і час, що витрачатимуться суб’єктами господарювання, пов’язаними з виконанням вимог регуляторного акта.

Запровадження даного регуляторного акта не передбачає витрат коштів суб’єктами господарювання при виконанні вимог регуляторного акта, а витрати часу відповідатимуть терміну часу від дати подання розрахункових матеріалів до загального відділу апарату виконкому міської ради до дати прийняття рішення виконкому про встановлення тарифів. Тривалість даного періоду цілком залежатиме від якості та повноти наданих суб’єктом господарювання матеріалів, наявність яких визначена Порядком, затвердженим даним регуляторним актом. Положеннями Порядку передбачено відповідний загальний термін розгляду поданих матеріалів щодо економічно обґрунтованих витрат на виробництво і реалізацію житлово-комунальних послуг до 50 календарних днів.

9.4. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень акта очікується на рівні 100% за рахунок оприлюднення регуляторного акту в друкованих засобах масової інформації, шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 23.02.2012 10:25
просмотров - 1064