Рішення виконавчого комітету

Рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради, які були прийняті 17.05.2016

90 Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення на території м. Дніпрорудне
91 Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконкому «Про затвердження Порядку подання та розгляду розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг для встановлення тарифів на відповідні послуги»
93 Про погодження режиму роботи об’єктів сфери обслуговування
94 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 20.05.2014 року № 74 «Про погодження режиму роботи об’єктів сфери обслуговування»
95 Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим та іншим категоріям громадян міста
96 Про затвердження додаткового списку дітей на пільгове харчування в комунальних дошкільних навчальних закладах міста у ІІ кварталі 2016 року
97 Про затвердження звітів про оцінку об'єктів, що є власністю територіальної громади
98 Про затвердження звіту про оцінку майна КП «Дніпрорудненські теплові мережі»
99 Про вибір суб’єкта оціночної діяльності для оцінки нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 2ц
102 Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 23.12.2015 року № 260 «Про погодження режиму роботи кафе «Tacty food»
103 Про погодження кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул. Центральна, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область »
104 Про погодження кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул. Героїв праці, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область »
105 Про погодження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі за адресою: вул. Шахтарська, б.2, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»
106 Про погодження кошторисної документації на «Поточний ремонт міжпанельних швів в житлових будинках м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»