Рішення виконавчого комітету

Рішення позачергового засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради, які були прийняті 30.08.2019

146 Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Благоустрій зони відпочинку по вулиці Набережна 13/2, м.Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
147 Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Будівництво комплексу об’єктів спортивно-розважального призначення, з благоустроєм території та наземними автостоянками на земельній ділянці площею 4,5 га за адресою: вул. Набережна 13/1, м.Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
148 Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Нове будівництво та благоустрій зони відпочинку по вулиці Набережна 13/2, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
149 Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Будівництво комплексу об’єктів спортивно-розважального призначення, з благоустроєм території та наземними автостоянками на земельній ділянці площею 4,5 га за адресою: вул. Набережна 13/1, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
150 Про затвердження робочого проекту «Нове будівництво та благоустрій зони відпочинку по вулиці Набережна 13/2, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»