Рішення сесій міської ради

Шестьдесят четвертая (внеочередная) сессия шестого созыва

01 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі КДНЗ №2 «Оленка» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
02 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
03 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі господарського корпусу з вбудованою котельною КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2/3»
04 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі будівлі харчоблоку КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» м.Дніпрорудне, вул. Зелена, 2/6»
05 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м'якої покрівлі головного корпусу КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2/4»
06 Про затвердження кошторисної документації на «Вул. Нижня, м.Дніпрорудне Василівського району Запорізької області - капітальний ремонт дороги»
07 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 33 «Про міський бюджет на 2014 рік»