Рішення сесій міської ради

Четвертая сессия седьмого созыва

ПЕРЕЛІК рішень чергової четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання, включених до протоколу 28.01.2016.doc
01 Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2015 році
02 Про заходи щодо забезпечення виконання міського бюджету на 2016 рік
03 Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2015 рік
04 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження позички майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
07 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
08 Про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Дніпрорудне
09 Про затвердження Положення про Порядок проведення конкурсного відбору підприємств для надання послуг з управління, утримання, ремонту будинків, споруд та прибудинкових територій
10 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів
11 Про консервацію основних засобів, що перебувають у повному господарському віданні КП «Дніпрорудненські теплові мережі»
12 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів
13 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Каховська, 4а, гр. Глушенко Б.О.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Українська, 19, гр. Німій Л.С.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, пров. Травневий, 5 гр. Проценко О.М.
16 Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Незалежності, біля будинку 4, гр. Алтухову А.О.
17 Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Незалежності, біля будинку 2, гр. Стуконог А.В.
18 Про внесення змін до Статуту КУП «Наш дім» ДМР
19 Про внесення змін до рішення сімдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 22.10.2015 № 16 «Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення виробничого гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Паркова, 44 ТОВ фірма «Строй-Ремонт»»
20 Про надання депутатам Дніпрорудненської міської ради повноважень щодо складання актів обстежень
21 Про розірвання договорів оренди комунального майна № 42, 43 від 01.09.2015
22 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
23 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в оренду устаткування, інвентарю та іншого майна
24 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
25 Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2016 рік
26 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»
27 Про перегляд регуляторного акту та внесення доповнень до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2016 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
28 Про внесення змін до рішення шістдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25.12.2014 № 20 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Дніпрорудне гуртожитків по вул. Комсомольській, 15, вул.Леніна, 12, вул.Шахтарській, 4 від ПрАТ «ЗЗРК»»
29 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №12 «Про затвердження міської Програми передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста Дніпрорудне на 2016-2017 роки»
30 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області
31 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфтів по вул.Зелена 1, п.5, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»
32 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфтів по вул. Комсомольська 19, п.1,2, м.Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»
33 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфтів по вул.Набережна 2, п.1,2,3,4, м.Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»
34 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфтів по пр.Ентузіастів 27/2, п.1,2,3, м.Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»
35 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфтів по вул.Набережна 12в, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»
36 Про скасування рішення сімдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.09.2015 № 23 «Про передачу у власність земельних ділянок за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 4 ОК «Садиба»»
37 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для колективного житлового будівництва за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, 4 ОК «Садиба»

СПИСОК депутатів присутніх та відсутніх на 4 сесії.doc

№ 04 ПРОТОКОЛ 28.01.2016р..doc