Рішення сесій міської ради

Восьма сесія сьомого скликання

01 Про затвердження виконання міського бюджету за І квартал 2016 року
02 Про затвердження фінансового плану КУП «Наш дім» ДМР на 2016 рік
03 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості
04 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
05 Про внесення доповнення до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 06 «Про затвердження міської Програми соціальної допомоги окремим категоріям громадян на 2016-2017 роки»
06 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування багатоквартирного будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул.Шахтарська, 28 ОСКББ «50 років Жовтня»
07 Про передачу у власність земельної ділянки за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 28 ОСКББ «50 років Жовтня»
08 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Вишнева, 21 гр. Барзукову В.Д.
09 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 20 прим. 92 гр. Глумовій О.С.
10 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Нижня, 54 гр. Макогон Д.О.
11 Про розгляд заяви гр. Проценко О.М.
12 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, пров. Травневий, 5 гр. Новгородову А.Б.
13 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 27, корп. 2, кв. 57 гр. Лемешеву М.С.
14 Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м.Дніпрорудне, Пров. Травневий, біля будинку 11, гр. Кузнєцову О.Ф.
15 Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва інформаційного апаратно-студійного комплексу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 19 ПП «Інфосервіс»
16 Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул.Центральна, 25 м.Дніпрорудне
17 Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадок для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул. Шахтарська, буд. 30, м.Дніпрорудне
18 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування торгівельного павільйону промислових товарів «Моє сонечко» за адресою: пр. Ентузіастів,24-г, м. Дніпрорудне ФОП Світанько Л.М.
19 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі з морозильної камери в місті Дніпрорудне гр. Василезі С.Ю.
20 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: садівниче товариство «Лоза», ділянка № 135, м. Дніпрорудне гр. Коноваловій С.М.
21 Про внесення змін до рішення п’ятдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 25.06.2009 № 56 «Про передачу майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» на праві господарського відання»
22 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
23 Про надання дозволу КДНЗ № 6 «Струмок» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
24 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію, демонтаж та списання основних засобів
25 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів
26 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки майна
27 Про затвердження обов’язкового переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться на балансі КУП «Наш дім» ДМР
28 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №18 «Про затвердження Програми благоустрою території міста Дніпрорудне на 2016 рік»
29 Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Дніпрорудне обладнання дитячих майданчиків
30 Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Дніпрорудненський міський ринок» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області
32 Про внесення змін до рішення пьятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 25.02.2016 № 30 «Про затвердження складу постійної комісії з організації безпеки дорожнього руху на території м.Дніпрорудне»
Інформація про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2015-2016 років

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 8 СЕССІЇ від 28.04.2016.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 8 сесії від 28.04.2016 СЕСІЯ.doc

ПЕРЕЛІК рішень 8 сесії від 28.04.2016 включених до протоколу.doc

№ 08 ПРОТОКОЛ 28.04.2016р..doc