Рішення сесій міської ради

Десята сесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 10 СЕССІЇ від 26.05.2016.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 10 сесії від 26.05.2016 СЕСІЯ.doc

ПЕРЕЛІК рішень 10 сесії від 26.05.2016 включених до протоколу.doc

№10 ПРОТОКОЛ 26.05.2016р..doc

 

01 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
03 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
04 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
05 Про надання згоди на безоплатне прийняттяв комунальну власність зовнішніх мереж теплопостачання і водовідведення до жилого будинку №3 по вул. 50 років Перемоги
06 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.12.2012 № 06 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності Дніпрорудненської міської ради на 2013-2017 роки»
07 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»
08 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Антошкі В.В.
09 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Боденчуку О.І.
10 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Золотарьову М.С.
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Літня, 26, ОК №4 «Дружба» гр. Золотарьову С.М.
12 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Івашкову О.В.
13 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову А.Я.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову О.А.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Корж А.М.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Костенку М.П.
17 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Крашеніну В.Ю.
18 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Пєтуніну М.А.
19 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Польському О.С.
20 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Степашову С.В.
21 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Миру, буд. 40, м. Дніпрорудне гр. Сергієнку О.С.
22 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Нижня, буд. 2д, м.Дніпрорудне гр. Корж С.В.
23 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул.Миру, буд. 42, м.Дніпрорудне гр. Корж А.М.
24 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул.Миру, буд. 44, м.Дніпрорудне гр. Корж М.І.
25 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена, буд. 4/30 м. Дніпрорудне гр. Панченко Т.О.
26 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Запорізька, 7, гр. Кириленко А.В.
27 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Запорізька, 7а, гр. Трачук Т.І.
28 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Приморська, буд. 15а, кв.1, гр. Лупандіну Ю.В. та Лупандіній К.В.
29 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Приморська, буд. 15а, кв. 2, гр. Бойко Л.М. та Бойко О.Ю.
30 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 54л/3 гр. Пугачу В.Д.
31 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Приморська, 15б, гр. Бойко Л.М. та Бойко О.Ю.
32 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Приморська, 15в гр. Чеверді В.Г.
33 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для встановлення телекомунікаційних вуличних шаф на залізобетонних фундаментах на прибудинкових територіях за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 15 та вул. Центральна, 16 ПАТ «Укртелеком»
34 Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул.Шахтарська,18 м.Дніпрорудне
35 Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул. Шахтарська, 44 біля 3,4 – під’їздів, м. Дніпрорудне
36 Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул.Шахтарська, 4 м.Дніпрорудне
37 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху в місті Дніпрорудне гр. Дон Н.І.
38 Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок для реконструкції частини продовольчої крамниці «Берізка» під крамницю промислових товарів «Вікотек» з будівництвом ганку за адресою: м.Дніпрорудне пр. Ентузіастів, 4 ТОВ «Вікотек»
39 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування крамниці промислових товарів «Вікотек» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 4 ТОВ «Фемелі Лайт Хаус»
40 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 37, кв. 32 гр. Сухаренко О.В. та гр. Сухаренку М.П. по ? частці кожному
41 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 9, кв.61 гр. Пастушенку М.М.
42 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Тітова, 69/3 гр. Дон Н.І.
43 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування картоплесховища за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Степова, 4в, гр. Мельнику В.В.
44 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення торгівельного павільйону за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 24е ФОП Замрій З.Я.
45 Про скасування рішення XVII сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 30.05.2007 № 38 «Про погодження місця розташування земельної ділянки для будівництва торговельно-зупинкового комплексу за адресою: пр.Ентузіастів, 24-ж, ПП ВКФ «Лад»»
46 Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій
47 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 05 «Про затвердження міської Програми відзначення державних, професійних свят ювілейних, пам'ятних дат та нагородження громадян, які сприяють підвищенню престижу рідного міста на 2016 рік»
48 Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад
49 Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Дніпрорудне ігрового устаткування
50 Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне обладнання дитячих майданчиків
51 Про передачу житлового будинку № 4 по вулиці Набережній, в м.Дніпрорудне на баланс ОСББ «Надія-2016»
52 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №16 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2016-2019 роки»
53 Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Водоканал» ДМР ВР ЗО
54 Про затвердження Статуту комунального дошкільного навчального закладу № 5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області в новій редакції
55 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого та рухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, укладеного з КП «Облводоканал» ЗОР