Рішення сесій міської ради

Одинадцята сесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 11 СЕССІЇ від 23.06.2016.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 11 сесії від 30.06.2016 СЕСІЯ.doc

ПЕРЕЛІК рішень 11 сесії від 23.06.2016 включених до протоколу.doc

№11 ПРОТОКОЛ 30.06.2016р.doc

 

01 Про план роботи Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання на ІІ півріччя 2016 року
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
05 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне 
07 Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2016-2017 роках способом продажу за конкурсом
08 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на консервацію основних засобів
09 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів
10 Про внесення змін до рішення другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 26.11.2015 № 10 «Про затвердження складу комісії з питань розгляду розрахункових матеріалів по визначенню розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг для встановлення тарифів на відповідні послуги»
11 Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста»
12 Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»
13 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 1 гр. Ісупову А.В.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 10 гр. Зеленському С.О.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 11 гр. Жилу О.В.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 12 гр. Зеленській В.М.
17 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 30 гр. Дорошенку А.В.
18 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54 гр. Малиш О.Л.
19 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельні ділянки для проведення торгівлі квасом за адресою: пр. Ентузіастів, 15 та вул. Центральна, 19, м. Дніпрорудне ФОП Рогову С.В.
20 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування ганку до нерухомого майна за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Набережна, буд. 4 ФОП Скрипнику В.І.
21 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, 14, кв. 1 гр. Ламбіній Ю.Г.
22 Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування автодрому за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 4 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Світоч» Василівської районної ради Запорізької області
23 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону для продажу квітів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 19 КП «Дніпрорудненський міський ринок»
24 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування автомобільних доріг з твердим покриттям по вулицям Центральній та Набережній м.Дніпрорудне Дніпрорудненській міській раді
25 Про затвердження конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів
26 Про внесення доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 05 «Про затвердження міської Програми відзначення державних, професійних свят ювілейних, пам'ятних дат та нагородження громадян, які сприяють підвищенню престижу рідного міста на 2016 рік
27 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 18 «Про затвердження Програми благоустрою території міста Дніпрорудне на 2016 рік»
28 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №16 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2016-2019 роки» (зі змінами та доповненнями)
29 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»
30 Про погодження інвестиційної Програми КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2016 рік
31 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки та оприбуткування майна
32 Про погодження наказу про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики на комунальному підприємстві «Дніпрорудненські теплові мережі»
33 Про передачу житлового будинку № 2 по вулиці Набережна м.Дніпрорудне на баланс ОСББ «ПАРУС-78»
34 Про передачу житлового будинку № 18 по вулиці Шахтарська в м.Дніпрорудне на баланс ОСББ «Шахтарська-18»
35 Про передачу житлового будинку №№ 12,12а,12б,12в по вулиці Набережна в м.Дніпрорудне на баланс ОСББ «ДІМ НА БЕРЕЗІ»
36 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне, КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» ВРР ЗО»
37 Про надання згоди КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» ВРР ЗО на передачу майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне, в суборенду