Рішення сесій міської ради

Дванадцята сесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 12 СЕССІЇ від 28.07.2016.doc

ПЕРЕЛІК рішень 12 сесії від 28.07.2016 включених до протоколу.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 12 сесії.doc

№12 ПРОТОКОЛ 28.07.2016р..doc

 

01 Про затвердження виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року

Звіт КЗ «Дніпрорудненський Палацу культури "Гірник"» за І-півріччя 2016 року.doc
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»
05 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію, переміщення та консервацію основних засобів
06 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Вишнева, буд. 21, м.Дніпрорудне гр. Барзукову В.Д.
07 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул.Дружби, 170а, м. Дніпрорудне гр. Григорчук Н.А.
08 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для колективного житлового будівництва за адресою: вул. Зелена, буд. 4, м. Дніпрорудне ОК «Садиба»
09 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул.Зелена, буд. 4/5, м.Дніпрорудне гр. Сімоновій О.М.
10 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул.Дружби, 58а, м. Дніпрорудне гр. Папку В.В.
11 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража за адресою: вул. Нижня, 54л/3 м.Дніпрорудне гр. Пугачу В.Д.
12 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 3 гр. Шатілу С.Є.
13 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 5 гр. Підскальному С.В.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 26 гр. Бєлоконю С.І.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 28 гр. Капак Ю.П.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 32 гр. Черняєвій С.В.
17 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 34 гр. Проскурні Н.М.
18 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Миру, 48 гр. Шульгі Д.В.
19 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Миру, 50 гр. Верходубу І.Л.
20 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Набережна, 12 ОСББ «ДІМ НА БЕРЕЗІ»
21 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 18 ОСББ «ШАХТАРСЬКА-18»
22 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 05 «Про затвердження міської Програми відзначення державних, професійних свят, ювілейних, пам’ятних дат та нагородження громадян, які сприяють підвищенню престижу рідного міста на 2016 рік»
23 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 06 «Про затвердження міської Програми соціальної допомоги окремим категоріям громадян на 2016-2017 роки»
24 Про внесення доповнень до рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.12.2012 № 06 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності Дніпрорудненської міської ради на 2013-2017 роки»
25 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 18 «Про затвердження Програми благоустрою території міста Дніпрорудне на 2016 рік»
26 Про внесення доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту у м.Дніпрорудне на 2012-2016 рр.
27 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 26 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2016 рік»
28 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №16 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2016-2019 роки»
29 Про надання дозволу ДКП «Кінотеатр «Сучасник» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
30 Про включення доповнення до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2016-2017 роках способом продажу за конкурсом
31 Про затвердження Статуту Дніпрорудненської міської стоматологічної поліклініки в новій редакції
32 Про передачу житлового будинку № 8 по вулиці Шахтарська в м.Дніпрорудне на баланс ОСББ «ШАХТЁРСКАЯ-8»
33 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів, виведених із експлуатації, та прийнятих на консервацію
34 Про передачу в оренду земельної ділянки для встановлення зупиночного комплексу громадського транспорту за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 24, КУП «Наш дім» ДМР
35 Про затвердження переліку вільних земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах
36 Про внесення змін до рішення восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 28.04.2016 № 20 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: садівниче товариство «Лоза» ділянка № 135 м.Дніпрорудне гр.Коноваловій С.М.»
37 Про внесення змін до договору оренди землі № 549 від 28 березня 2014 року
38 Про внесення змін до рішення шістдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 31.07.2014 № 11 «Про передачу в строкове сервітутне користування земельної ділянки за адресою: м.Дніпрорудне в районі міського ринку КП «Дніпрорудненській міський ринок»
39 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого та рухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, укладеного з КП «Облводоканал» ЗОР
40 Про затвердження проектної документації в частині міцності, надійності, довговічності об’єкту будівництва та кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття № 29382), вул.Комсомольська, 21, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область – капітальний ремонт»
41 Про затвердження проектної документації в частині міцності, надійності, довговічності об’єкту будівництва та кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття рег. № 29374), вул.Леніна, 57, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область – капітальний ремонт»
42 Про затвердження проектної документації в частині міцності, надійності, довговічності об’єкту будівництва та кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття рег. № 29372), вул.Молодіжна, 2, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область – капітальний ремонт»
43 Про затвердження проектної документації в частині міцності, надійності, довговічності об’єкту будівництва та кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття рег. № 29383), вул.Молодіжна, 4, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область – капітальний ремонт»
44 Про затвердження проектної документації в частині міцності, надійності, довговічності об’єкту будівництва та кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття рег. № 29380), вул.Набережна, 14, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область – капітальний ремонт»