Рішення сесій міської ради

Тринадцята сесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ.doc

ПЕРЕЛІК рішень 13 сесії від 25.08.2016 включених до протоколу.doc

№13 ПРОТОКОЛ 25.08.2016р.doc

 

01 Про підсумки виконання показників фінансових планів комунальних підприємств міста за результатами фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2016 року
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
03 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
04 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
05 Про надання дозволу комунальним дошкільним навчальним закладам на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
06 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
07 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»
08 Про затвердження списку присяжних для Василівського районного суду Запорізької області
09 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
10 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на списання майна
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 2 гр. Кудлай О.О.
12 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 4 гр. Кудлай О.М.
13 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 6 гр. Мухамєтзянову Є.Д.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 8 гр. Новіковій Т.Ю.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 16 гр. Бєлєвцову А.Б.
16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування нежитлового приміщення (крамниця продовольчих товарів) за адресою: м. Дніпрорудне пр. Ентузіастів, буд.20, прим. 92, гр. Глумовій О.С.
17 Про продовження дії договору на встановлення строкового земельного сервітуту на земельну ділянку для обслуговування торгівельного кіоску та проїзду для погрузки та розгрузки товару за адресою: вул. Героїв праці, біля буд. 21, м.Дніпрорудне ФОП Неупокой О.М.
18 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для розміщення торгівельного кіоску за адресою: м. Дніпрорудне вул. Молодіжна, 4 ФОП Купреєнко В.В.
19 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: вул. Центральна, 3, кв. 1, гр.Борисенко Н.А.
20 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: провул. Травневий, буд. 5, м.Дніпрорудне гр. Новгородову А.Б.
21 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири та встановлення особистого строкового сервітуту на право проходу по наявному шляху доріжки до пандусу для інвалідної коляски за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 51, кв. 32 гр. Прозор Л.І.
22 Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул.Центральна,39 м.Дніпрорудне
23 Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки для встановлення вуличних телекомунікаційних шаф за адресою: пр. Ентузіастів, 17, м. Дніпрорудне ПрАТ «ЗЗРК»
24 Про внесення змін до рішення сімдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.09.2015 № 09 «Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування цеху по виробництву, ремонту та реалізації металовиробів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 54-в, ФОП Степанову В.П.»
25 Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території міста Дніпрорудне
26 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 06 «Про затвердження міської Програми соціальної допомоги окремим категоріям громадян на 2016-2017 роки»
27 Про прийняття квартири № 19 в будинку № 7 по вул. Центральна м.Дніпрорудне до комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне
28 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію, демонтаж та списання основних засобів
29 Про передачу майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» на праві господарського відання, та зміни до статутного фонду
30 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів
31 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2016 № 57 «Про затвердження граничної чисельності працівників бюджетних установ міста на 2016 рік»
32 Про затвердження кошторисної документації на «Поточний ремонт покрівлі комунального дошкільного навчального закладу № 2 «Оленка» ДМР за адресою: проспект Ентузіастів, 14 м.Дніпрорудне Василівський район Запорізька область»
33 Про затвердження проектної документації на «Поточний ремонт покрівлі комунального дошкільного навчального закладу № 5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
34 Про затвердження проектної документації на «Поточний ремонт покрівлі комунального дошкільного навчального закладу № 6 «Струмок» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
35 Про затвердження кошторисної документації на «Поточний ремонт дороги по вул.Набережна м.Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»
36 Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області обладнання дитячих майданчиків
37 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 24 гр. Соловйову С.Г.