Рішення сесій міської ради

Чотирнадцята сесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 14 СЕССІЇ від 29.09.2016.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 14 сесії від 29.09.2016.doc

ПЕРЕЛІК рішень 14 сесії від 29.09.2016.doc

№14 ПРОТОКОЛ 29.09.2016р.doc

 

01 Про готовність підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 р.р.
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
03 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
04 Про надання дозволу на продаж Степаненку В.Г. нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Центральна,2ц
05 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»
06 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/18, ОК № 4 «Дружба» гр. Корж А.М.
07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/1а, ОК № 4 «Дружба» гр. Золотарьову С.М.
08 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/2, ОК № 4 «Дружба» гр. Костенку М.П.
09 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/4, ОК № 4 «Дружба» гр. Крашеніну В.Ю.
10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/5, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову А.Я.
11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/7, ОК № 4 «Дружба» гр. Пєтуніну М.А.
12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/9, ОК № 4 «Дружба» гр. Антошкі В.В.
13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/10, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову О.А.
14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/12, ОК № 4 «Дружба» гр. Польському О.С.
15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/12а, ОК № 4 «Дружба» гр. Степашову С.В.
16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/16, ОК № 4 «Дружба» гр. Івашкову О.В.
17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/19, ОК № 4 «Дружба» гр. Золотарьову М.С.
18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/23, ОК № 4 «Дружба» гр. Боденчуку О.І.
19 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Паркова, буд. 53, м.Дніпрорудне гр. Цибенку І.І.
20 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Приморська, буд. 15а, кв. 1 м. Дніпрорудне гр. Лупандіну Ю.В. та Лупандіній К.В. по ? частці кожному
21 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Приморська, буд. 15а, кв. 2 м. Дніпрорудне гр. Бойко Л.М. та Бойко О.Ю. по ? частці кожному
22 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Запорізька, буд. 7а, м.Дніпрорудне гр. Трачук Т.І.
23 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Запорізька, буд. 7, м.Дніпрорудне гр. Кириленко А.В.
24 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 20 гр. Суховій В.А.
25 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 18 гр. Суховій С.В.
26 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 23 гр. Строміну В.М.
27 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 5, кв. 42 гр. Доровській І.В.
28 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 3, кв. 1 гр. Семенченко Т.Н.
29 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для реконструкції механічної майстерні під пекарню та кондитерський цех та реконструкції будівлі боксу з прибудовою під офісне приміщення за адресою: вул. Нижня, 4-в, м.Дніпрорудне ТОВ НВП «Вік-2007»
30 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування механічної майстерні за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 4в, гр. Камишному В.І.
31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення телекомунікаційної вуличної шафи на залізобетонному фундаменті за адресою: м. Дніпрорудне вул. Центральна, буд. 16 ПАТ «Укртелеком»
32 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Шахтарська, 8 ОСББ «ШАХТЕРСКАЯ-8»
33 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право відводу води зі своєї земельної ділянки за адресою: вул.Зелена, 4 м.Дніпрорудне ОК «Садиба»
34 Про передачу житлового будинку № 6 по вулиці Набережна в м.Дніпрорудне на баланс ОСББ «ІРІС-2016»
35 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
36 Про надання дозволу комунальним дошкільним навчальним закладам на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
37 Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 28.07.2016 № 30 «Про внесення доповнення до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2016-2017 роках способом продажу за конкурсом»
38 Про затвердження Статуту комунального дошкільного навчального закладу № 4 «Дюймовочка» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області в новій редакції
39 Про затвердження Статуту комунального дошкільного навчального закладу № 6 «Струмок» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області в новій редакції
40 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 26 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2016 рік»
41 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на часткове списання основних засобів
42 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 56 «Про затвердження структури і штатів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету на 2016 рік»
43 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування стоянки автотранспорту за адресою: вул. Паркова, 51-а, м.Дніпрорудне ФОП Грабовець О.Д.
44 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування стоянки для автотранспорту з гаражами та під навісом за адресою: м.Дніпрорудне вул. Паркова, 51-г ФОП Грабовець О.Д.
45 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для розміщення картоплесховища за адресою: вул. Степова, 4-в, м. Дніпрорудне ТОВ «Ексім-Агро»
46 Про звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання до Верховної Ради України
47 Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Дніпрорудне ігрового устаткування
48 Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дніпрорудненської міської ради
49 Про надання згоди КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» ВРР ЗО на передачу в суборенду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
50 Про затвердження кошторисної документації на «Поточний ремонт доріг м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області»
51 Про затвердження кошторисної документації на «Поточний ремонт тротуару по пр. Ентузіастів № 15, 17 м. Дніпрорудне Запорізької області»
52 Про затвердження кошторисної документації на «Поточний ремонт тротуару за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20-22»
53 Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів