Рішення сесій міської ради

Шістнадцята сесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 16 СЕССІЇ.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 16 сесії.doc

ПЕРЕЛІК рішень 16 сесії від 27.10.2016 включених до протоколу.doc 

№16 ПРОТОКОЛ 27.10.2016р.doc

 

01 Про заміщення депутата Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання
02 Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року
03 Про заходи щодо протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на території м.Дніпрорудне
04 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
05 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
06 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
07 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
08 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»
09 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 7 гр. Казанцевій В.Ю.
10 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 9 гр. Казанцеву Є.О.
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 13 гр. Зволинській О.А.
12 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 15 гр. Зволинському А.Р.
13 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 17 гр. Хужину С.Б.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 19 гр. Гальченку С.І.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Б.Хмельницького, 89 гр. Шершньову О.В.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Б.Хмельницького, 91 гр. Шершньовій О.О.
17 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди (навісу) та право прокладати на свою земельну ділянку водопровід із чужої природної водойми або через чужу земельну ділянку за адресою: вул. Центральна, 2в м.Дніпрорудне ФОП Михайлюк В.В.
18 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Маяковського, буд. 18, гр. Солоповій В.Ф.
19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення зупиночного комплексу громадського транспорту за адресою: м.Дніпрорудне пр.Ентузіастів, 24-ж КУП «Наш Дім» ДМР
20 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення металевого гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20/22 гр. Бурко С.І.
21 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, 9, кв. 2 гр. Ковдрі А.С. та Шмаковій С.Г. по ? частці кожному
22 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення лоджії за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Центральна, 39/92 гр. Яцук Р.Г.
23 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 18/1, гр. Верходуб А.В.
24 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 18/2, гр. Шульгі В.М.
25 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 18/5, гр. Лебєдєву В.О.
26 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для ведення городництва за адресою: вул.Козацька, біля буд. 2, м.Дніпрорудне гр. Іваніцькій Р.Д.
27 Про внесення змін до договору оренди землі № 586 від 10.08.2015 КП «Дніпрорудненський міський ринок»
28 Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 18.08.2011 № 11 «Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування складських приміщень за адресою: вул.Нижня, 4, м. Дніпрорудне ФОП Білоусову В.Г.»
29 Про внесення змін до рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.06.2014 № 16 «Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону «Автозапчастини» за адресою: м.Дніпрорудне, вул. 50 років Перемоги, 7 ФОП Долматовій Г.М.»
30 Про внесення змін до рішення п’ятдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 10.11.2009 № 88 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» на передачу комунального майна в оренду»
31 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості
32 Про затвердження графіку звітів депутатів міської ради перед виборцями м.Дніпрорудне
33 Про внесення змін та доповнень до рішення першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.11.2015 № 05 «Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу
34 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 15 «Про затвердження Програми розроблення генерального плану м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області»
35 Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 25.08.2016 № 23 «Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки для встановлення вуличних телекомунікаційних шаф за адресою: пр. Ентузіастів, 17, м.Дніпрорудне ПрАТ «ЗЗРК»»
36 Про затвердження Статуту комунальної установи «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» в новій редакції
37 Про звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання до Василівської районної ради Запорізької області щодо передачі до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області обладнання дитячих майданчиків
38 Про передачу житлового будинку № 8 по вулиці Набережна в м.Дніпрорудне на баланс ОСББ «НАБЕРЕЖНА 8»
39 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 26 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2016 рік»
40 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненський міський ринок» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
41 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
42 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №16 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2016-2019 роки»
43 Про внесення змін та доповнень рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання №17 від 24 грудня 2015 року «Про затвердження Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території м. Дніпрорудне на 2016-2020 роки»
44 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 25 «Про затвердження міської Програми «Фінансова підтримка спортивної споруди стадіону «Гірник» м.Дніпрорудне на 2016 рік»
45 Про затвердження Переліку об’єктів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження м.Дніпрорудне, Василівського району
46 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт приміщень операційного блоку в хірургічному корпусі Комунальної установи «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області», м.Дніпрорудне, вул.Зелена, 2»
Інформація до рішення виконкому про припинення роботи комісії.docx
ІНФОРМАЦІЇ про хід виконання програм.zip