Рішення сесій міської ради

Вісімнадцята сесія сьомого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 18 сесії.doc

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ.doc

ПЕРЕЛІК рішень 18 сесії від 22.12.2016 включених до протоколу.doc

№18 ПРОТОКОЛ 22.12.2016р.doc

 

01 Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік
02 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»
03 Про міський бюджет на 2017 рік
04 Про фінансування видатків міського бюджету в І кварталі 2017 року
05 Про затвердження граничної чисельності працівників бюджетних установ міста на 2017 рік
06 Про затвердження структури і штатів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік
07 Про надання дозволу на попередню оплату
08 Про затвердження плану роботи Дніпрорудненської міської ради на І півріччя 2017 року
09 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
10 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
11 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
12 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
13 Про внесення змін до Регламенту Дніпрорудненської міської ради
14 Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету
15 Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки для продажу земельної ділянки
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Безуглому О.О.
17 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Єременку О.П.
18 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Єременку П.М.
19 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Недільському С.І.
20 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 39 гр. Соболєву Ф.Р.
21 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 41 гр. Сорокіну Є.В.
22 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 42 гр. Жекало Н.Я.
23 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Таврійська, 10 гр. Видиш Т.М.
24 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування ганку до нерухомого майна за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 20 прим. 108 ПП «СК «ПРОДТОРГ 2006»
25 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, обслуговуючий гаражний кооператив «Мир» гр. Вайло О.О.
26 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного кіоску за адресою: вул. Центральна, буд. 23, м.Дніпрорудне ФОП Баліновському Т.М.
27 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення двох складів за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Нижня, 54-а/1,2 ФОП Лаішевкіну А.В.
28 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування будівлі супермаркету «АТБ» за адресою: пр. Ентузіастів, 26 та для влаштування майданчика паркування автомобілів за адресою: пр. Ентузіастів (між ПІБ і кафе-клубом «Карамболь») м.Дніпрорудне ТОВ «АТБ-ТОРГСТРОЙ
29 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки майна, що перебуває у повному господарському віданні підприємства
30 Про передачу майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» на праві господарського відання
31 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на реалізацію автошин
32 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання частини основного засобу
33 Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2017 рік
34 Про затвердження Програми по співфінансуванню капітальних ремонтів житлового фонду об'єднань співвласників багатоповерхових будинків міста Дніпрорудне на 2017рік
35 Про затвердження Програми благоустрою території міста Дніпрорудне на 2017 рік
36 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 07 «Про затвердження міської Програми розвитку культурно-масової роботи «Людина та культура» на 2016 -2017 роки»
37 Про внесення змін рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 08 «Про затвердження міської Програми розвитку та підтримки КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека» на 2016-2017 роки»
38 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №16 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2016-2019 роки»
39 Про внесення доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №11 «Про затвердження міської Програми підтримки роботи закладів освіти м.Дніпрорудне на 2016 рік»
40 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
41 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
42 Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються Дніпрорудненською міською радою Василівського району Запорізької області та її виконавчим комітетом
43 Про надання дозволу на розробку схеми розміщення тимчасових споруд на території міста Дніпрорудне
44 Про внесення змін до договору оренди землі № 429 від 02.08.2010 ФОП Слюсар Л.В.
45 Про встановлення мораторію на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Дніпрорудне
46 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на консервацію основних засобів
47 Про передачу до комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне гуртожитку по вул.Комсомольській (Героїв праці), 17
48 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання №17 від 24 грудня 2015 року «Про затвердження Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території м.Дніпрорудне на 2016-2020 роки»