Рішення сесій міської ради

Двадцята сесія сьомого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 20 сесії від 26.01.2017.doc

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 20 СЕССІЇ від 26.01.2017.doc

ПЕРЕЛІК рішень 20 сесії від 26.01.2017 включених до протоколу.doc

№ 20 ПРОТОКОЛ 26.01.2017р..doc

 

01 Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2016 році
02 Про затвердження заходів щодо забезпечення виконання міського бюджету на 2017 рік
03 Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2016 рік
04 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
05 Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
06 Про внесення доповнень до рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.12.2012 № 06 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності Дніпрорудненської міської ради на 2013 – 2017 роки»
07 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 44 гр. Сізову В.В.
08 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 46 гр. Сергєєвій Н.Ю.
09 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 48 гр. Дятченку А.М.
10 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування стоянки автотранспорту з гаражами та піднавісом за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Паркова, 51-г ФОП Грабовець О.Д.
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування земель загального користування та індивідуальних гаражів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, буд. 26 ОК № 4 «Дружба»
12 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування об’єктів нерухомого майна електрозв’язку за адресою: вул. Центральна, 19 м.Дніпрорудне ПАТ «Укртелеком»
13 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування приміщення за адресою: м. Дніпрорудне вул. Центральна, 2ц ФОП Степаненку В.Г.
14 Про результати проведення інвентаризації прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків міста Дніпрорудне
15 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Маяковського, буд. 10, м. Дніпрорудне гр. Пастушенко Л.І.
16 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування кафе «Весна» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Героїв праці, 3 ТОВ ВКП «НОРТ»
17 Про внесення змін до рішення шістдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 31.07.2014 № 11 «Про передачу в строкове сервітутне користування земельної ділянки за адресою: м. Дніпрорудне, в районі міського ринку КП «ДНІПРОРУДНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ РИНОК»
18 Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.07.2012 № 23 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на земельну ділянку та передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування об’єкту незавершеного будівництва за адресою: пр.Ентузіастів, 24-з, м.Дніпрорудне в рівних частках по 1/2 частці громадянину Назаренку Д.В. та громадянці Назаренко Ю.В.»
19 Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 27 «Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення двох складів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 54-а/1,2 ФОП Лаішевкіну А.В.»
20 Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки для будівництва зупиночного комплексу громадського транспорту за адресою: пр. Ентузіастів, 24-ж, м. Дніпрорудне КУП «Наш Дім» Дніпрорудненської міської ради
21 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
22 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненський міський ринок» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
23 Про затвердження результатів продажу за конкурсом нежитлового приміщення загальною площею 110,2 кв.м за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Набережна, буд.6, приміщення 104 та надання дозволу на його продаж ФОП Кияну А.В.
24 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
25 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу майна на баланс КУП «Наш дім» ДМР
26 Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2017 рік
27 Про внесення змін в рішення першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.11.2015 №09 «Про умови оплати праці міського голови» 
28 Про внесення змін та доповнень до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»
29 Про погодження наказу про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики на комунальному підприємстві «Дніпрорудненські теплові мережі»