Рішення сесій міської ради

Двадцять восьма сесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 28 СЕССІЇ від 29.06.2017.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 28 сесії від 29.06.2017 СЕСІЯ.doc

ПЕРЕЛІК рішень 28 сесії від 29.06.2017 включених до протоколу.doc

№ 28 ПРОТОКОЛ 29.06.2017р..doc

01 Про заміщення депутата Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання
02 Про заміщення депутата Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання
03 Про затвердження плану роботи сесій Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання на ІІ півріччя 2017 року
04 Про приватизацію житлового приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»
06 Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста»
07 Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»
08 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 9, кв. 3 гр. Волкову Д.І.
09 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування стоянки автотранспорту з гаражами та піднавісом за адресою: вул.Паркова, буд. 51-г, м. Дніпрорудне ФОП Грабовець О.Д.
10 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: вул. Центральна, біля буд. 35, м. Дніпрорудне ФОП Кахадзе Г.Б.
11 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування автодрому за адресою: м.Дніпрорудне вул. Нижня, 4 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Світоч» ВРР ЗО»
12 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Світоч» ВРР ЗО» за адресою: м. Дніпрорудне вул. Шахтарська, 38 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Світоч» ВРР ЗО»
13 Про затвердження плану – схеми земельних ділянок за адресою: провулок Рудний, м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 7 гр. Парій С.Г.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 8 гр. Скоробагатько Н.С.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 10 гр. Кучерявому К.М.
17 Про затвердження документації з інвентаризації земельної ділянки для обслуговування стадіону «Гірник» за адресою: вул.Степова,15 м.Дніпрорудне
18 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування міського ринку за адресою: м. Дніпрорудне вул. Центральна, 2, Дніпрорудненській міській раді Василівського району Запорізької області
19 Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 27.04.2017 № 10 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Тітова, 69а гр. Василенку О.В.»
20 Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.11.2016 № 07 «Про затвердження міської Програми «Фінансова підтримка стадіону «Гірник» м. Дніпрорудне на 2017 рік»
21 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання №17 від 24 грудня 2015 року «Про затвердження Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території м. Дніпрорудне на 2016-2020 роки»
22 Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.11.2016 №14 «Про затвердження екологічної Програми м.Дніпрорудне на 2017 рік»
23 Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 35 «Про затвердження Програми благоустрою території міста Дніпрорудне на 2017 рік»
24 Про затвердження Програми поводження з безпритульними тваринами в місті Дніпрорудне на 2017-2020 роки
25 Про умови оплати праці міського голови
26 Про умови оплати праці першого заступника міського голови
27 Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
28 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на придбання основних засобів
29 Про виключення зі складу комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне і зняття з балансу КУП «Наш дім» ДМР нежитлових приміщень внаслідок їх продажу
30 Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Дніпрорудне уклінних хрестів
31 Про передачу майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Дніпрорудне, в позичку КУП «Наш дім» ДМР
32 Про передачу майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста
33 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на списання основного засобу
34 Про погодження наказу про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики на комунальному підприємстві «Дніпрорудненські теплові мережі»
35 Про передачу основних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста, комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» внесення на праві господарського відання та затвердження Статуту в новій редакції
36 Про скасування деяких рішень сесій Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання