Рішення сесій міської ради

Тридцята перша сесія сьомого скликання

БЛАНК РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 31 СЕССІЇ від 31.08.2017.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 31 сесії від 31.08.2017 СЕСІЯ.doc

ПЕРЕЛІК рішень включених до протоколу від 31.08.2017.doc

№ 31 ПРОТОКОЛ 31.08.2017р..doc

- Інформація про стан підготовки навчальних закладів міста до нового 2017-2018 навчального року.docx
01 Про підсумки виконання показників фінансових планів комунальних підприємств міста за результатами фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2017 року
02 Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»
03 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
05 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості
06 Про затвердження Статуту КП «Дніпрорудненські теплові мережі» в новій редакції
07 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на реалізацію металобрухту
08 Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Набережна, 15, м. Дніпрорудне СГОК «Заря 4»
09 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: вул.Тітова, 69а, м.Дніпрорудне гр. Василенку О.В.
10 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та реконструкції адміністративної будівлі під крамницю за адресою: м.Дніпрорудне вул. Нижня, 54 ФОП Мальгінову І.Г.
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 9 гр. Видиш А.В.
12 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне вул. Центральна, 33/47, ФОП Скабі Р.В.
13 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: вул. Миру, 8, м. Дніпрорудне Дудоровій Н.В.
14 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Миру, буд. 8, гр. Дудорову М.М.
15 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Миру, буд. 50, м.Дніпрорудне гр. Верходубу І.Л.
16 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування пивного бару «Пегас» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 1а ? частки ФОП Бузніку О. В., 1/3 частки гр. Оляніній Н. А.,1/12 частки гр. Оляніній С. І., 1/12 частки гр. Оляніній О. О.
17 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 4-Б ФОП Слєсарєнку В.І.
18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (для обслуговування міського ринку) КП «Дніпрорудненський міський ринок» за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, 2
19 Про надання згоди на безоплатне прийняття майна від КУП «Наш дім» ДМР
20 Про передачу майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста, в позичку КУП «Наш дім» ДМР
21 Про передачу майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста, в позичку КУП «Наш дім» ДМР
22 Про передачу майна, для реалізації заходів передбачених Програмою фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2017 рік
23 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію, демонтаж та списання основних засобів
24 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів
25 Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 №05 «Про затвердження граничної чисельності працівників бюджетних установ міста на 2017 рік»
26 Про надання дозволу комунальним дошкільним навчальним закладам на передачу в оренду майна, є комунальної власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
27 Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсів на право оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Дніпрорудне
28 Про затвердження комісії з питань впорядкування та розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення) для здійснення підприємницької діяльності в м.Дніпрорудне
29 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування електричної стації з використанням енергії сонячного випромінення ТОВ «ВЕЗ»
30 Про припинення дії договору оренди землі для розміщення та обслуговування постійного (змішаного) ринку за адресою: вул. Молодіжна, 3-а, м.Дніпрорудне ОК «Центр-Актив»
31 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування постійного (змішаного) ринку за адресою: вул. Молодіжна, 3-а, м. Дніпрорудне ФГ «АЛЬФА»
32 Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту для облаштування пожежного в’їзду на автостоянку за адресою: вул. Молодіжна, буд. 3А (біля постійного (змішаного) ринку) м.Дніпрорудне ОК «Центр-Актив»
33 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для облаштування пожежного в’їзду на автостоянку розташовану за адресою: вул. Молодіжна, 3А (біля постійного (змішаного) ринку), м. Дніпрорудне ФГ «АЛЬФА»
34 Про затвердження складу комісії з питань розгляду розрахункових матеріалів по визначенню розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг для встановлення тарифів на відповідні послуги
35 Про реорганізацію КУП «Наш дім» Дніпрорудненської міської ради