Рішення сесій міської ради

Тридцять шоста сесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 36 СЕССІЇ.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 36 сесії від 25.01.2018 СЕСІЯ.doc

ПЕРЕЛІК рішень включених до протоколу.doc

№ 36 ПРОТОКОЛ 25.01.2018р..doc

01 Про затвердження заходів щодо забезпечення виконання міського бюджету на 2018 рік
02 Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2017 рік
03 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 08 «Про міський бюджет на 2018 рік»
04 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в позичку майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
05 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування автодрому за адресою: м.Дніпрорудне вул. Нижня, 4 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Світоч» ВРР ЗО»»
06 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Тополиний, 8 гр. Хропоту С.Н.
07 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 5 гр. Полянських А.А.
08 Про скасування рішення двадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 26.01.2017 № 09 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне вул. Пушкіна, 48 гр. Дятченку А.М.»
09 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: обслуговуючий кооператив «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 99, м.Дніпрорудне гр. Дятченку А.М.
10 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку до крамниці промислових товарів «Алекс» за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Центральна, буд.25, прим. 24 ФОП Павленко Л.Е.
11 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Шахтарська, буд. 20, кв. 43 гр. Усовій І.В.
12 Про погодження наказу про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики на комунальному підприємстві «Комфорт» ДМР
13 Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються Дніпрорудненською міською радою Василівського району Запорізької області та її виконавчим комітетом
14 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 № 04 «Про затвердження міської Програми соціальної допомоги окремим категоріям громадян на 2018 рік»
15 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 № 03 «Про затвердження міської Програми відзначення державних, професійних свят, ювілейних, пам’ятних дат та нагородження громадян, які сприяють підвищенню престижу рідного міста на 2018 рік»
16 Про визначення умов передачі в оренду на конкурсних засадах вбудованого в житловий будинок нежитлового приміщення 127, розташованого за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд. 20
17 Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
18 Про створення житлового фонду соціального призначення
19 Про вилучення основних засобів, майна дільниці благоустрою КУП «Наш дім» ДМР та передачі його в оперативне управління КП «Комфорт» ДМР
20 Про затвердження Положення про відділ архітектури, містобудування, капітального будівництва та енергоефективності апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету
21 Про припинення ПК «Гірник» шляхом ліквідації
22 Про припинення дії договорів оренди землі з ПП «Гейз»
23 Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «БВГ - плюс»
24 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування магазину «Демпінг» за адресою: м.Дніпрорудне пр. Ентузіастів,3 ТОВ «БВГ – плюс»
25 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під розміщення об’єктів нерухомого майна за адресою: м.Дніпрорудне вул. Нижня, 4 ТОВ «БВГ-плюс»
26 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 27.07.2017 №32 «Про затвердження міської Програми з утримання та експлуатації об’єктів комунальної власності Дніпрорудненської міської ради на 2017-2020 роки»
27 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 05 «Про затвердження Програми благоустрою території м.Дніпрорудне на 2018 рік»