Рішення сесій міської ради

Тридцять восьмасесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 38 СЕССІЇ від 29.03.2018.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 38 сесії від 29.03.2018 СЕСІЯ.doc

ПЕРЕЛІК рішень 38 сесії від 29.03.2018 включених до протоколу.doc

№ 38 ПРОТОКОЛ 29.03.2018р..doc

01 Про затвердження фінансового плану КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2018 рік
02 Про затвердження фінансового плану КП «Дніпрорудненський міський ринок» на 2018 рік
03 Про затвердження фінансового плану КП «Комфорт» ДМР
04 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 №08 «Про міський бюджет на 2018 рік»
05 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
07 Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
08 Про затвердження складу комісії по приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне
09 Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту з ФОП Залутіним А.Г.
10 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на право проїзду та зупинки на транспортному засобі по наявному шляху для надання автопослуг за адресою: пр. Ентузіастів, біля буд. 13, м.Дніпрорудне ФОП Косовану С.Д.
11 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на право проїзду та зупинки на транспортному засобі по наявному шляху для надання автопослуг за адресою: пр. Ентузіастів, біля буд. 22, м.Дніпрорудне ФОП Косовану С.Д.
12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (та відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Нижня, 14а гр. Ковшу С.Ф.
13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Степова, 16, м.Дніпрорудне СГОК «ЗЗРК-1»
14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування будівлі Дніпрорудненського індустріального технікуму за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 23 Дніпрорудненському індустріальному технікуму
15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/1, ОК № 4 «Дружба» гр. Недільському С.І.
16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/17, ОК №4 «Дружба» гр. Єременку О.П.
17 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54/15 Куроєд О.К.
18 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54/16 Куроєд С.П.
19 Про скасування рішення тридцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 27.07.2017 № 06 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне вул. Набережна, буд.6, гр. Киян А.В.»
20 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне вул. Набережна, буд. 6, прим. 104 гр. Кияну А.В.
21 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування тимчасової споруди для обслуговування літнього майданчику з навісом за адресою: м. Дніпрорудне вул.Набережна, біля буд. 4, ФОП Бадовій Л.О.
22 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування ганку під крамницю промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне пр. Ентузіастів, буд. 3, прим. 121 ФОП Бурбелі О.Р.
23 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Літня, 11 м. Дніпрорудне гр. Курбатовій О.О. та Курбатову Ю.А. по ? частці кожному
24 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Пушкіна, 6, м.Дніпрорудне гр. Мухамєтзянову Є.Д.
25 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування банківського модуля за адресою: вул.Молодіжна, біля буд. 3 м.Дніпрорудне ПАТ КБ «Приватбанк»
26 Про продовження оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування крамниці продовольчих товарів з літнім майданчиком та навісом за адресою: пр.Ентузіастів, 24а м.Дніпрорудне ФОП Боровик Л.В.
27 Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування крамниці промислових товарів за адресою: пр. Ентузіастів, 24д м.Дніпрорудне ФОП Боровик Л.В.
28 Про продовження оренди земельної ділянки під вхідний ганок за адресою: вул.Центральна, 25-22 м. Дніпрорудне ФОП Музиці Ю.С.
29 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Центральна, буд. 33, кв. 76 гр. Фурсі О.С.
30 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування салону краси "О’кеу" за адресою: вул. Центральна, 49, прим. 48, м.Дніпрорудне гр.Муравійнику А.В.
31 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування складу промислових товарів за адресою: вул.Степова, 4б м.Дніпрорудне ФОП Степаненку В.Г.
32 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення комутаційної трансформаторної підстанції за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Тітова, 69 ТОВ "Новаторінвест"
33 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основного засобу
34 Про роботу комунальних дошкільних навчальних закладів міста в літній період 2018 року
35 Про внесення доповнень до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 04 «Про затвердження Програми розвитку ліфтового господарства міста Дніпрорудне на 2018 рік»
36 Про виключення зі складу комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне і зняття з балансу КУП «Наш дім» ДМР нежитлових приміщень внаслідок їх продажу
37 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
38 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на демонтаж та списання основного засобу
39 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 05 «Про затвердження Програми благоустрою території міста Дніпрорудне на 2018 рік»
40 Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 29.06.2017 № 24 «Про затвердження Програми поводження з безпритульними тваринами в місті Дніпрорудне на 2017-2020 роки»
41 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, 10 Дніпрорудненському індустріальному технікуму
42 Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту з гр. Смутковим В.М.
43 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону
44 Про проведення земельних торгів (аукціону)
45 Про розроблення детального плану території для розміщення та обслуговування електричної станції з використанням енергії сонячного випромінення на території міста Дніпрорудне
46 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №16 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2016-2019 роки»
47 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання №17 від 24 грудня 2015 року «Про затвердження Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території м.Дніпрорудне на 2016-2020 роки»
48 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 27.07.2017 №32 «Про затвердження міської Програми з утримання та експлуатації об’єктів комунальної власності Дніпрорудненської міської ради на 2017-2020 роки»
49 Про звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради до Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради
50 Про призначення уповноваженої особи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків
51 Про звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради до Прем’єр-міністра України, Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради
52 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 27.07.2017 № 25 «Про затвердження робочого проекту: «Реконструкція магістрального водоводу м.Дніпрорудне Василівського району Запорізької області» коригування»
53 Про скасування рішень виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради
54 Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.02.2018 № 33 «Про затвердження Програми цільової фінансової підтримки Комунального унітарного підприємства «Наш дім» Дніпрорудненської міської ради на 2018 рік»
55 Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.02.2018 № 40 «Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2018 рік»
56 Про внесення доповнень до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2018 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
57 Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у м.Дніпрорудне на 2018 рік
58 Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.02.2018 № 35 «Про затвердження міської Програми підтримки роботи Дніпрорудненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗ «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» ВРР ЗО на 2018 рік»
59 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 № 09 «Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Дніпрорудне на 2018 рік»

Звіти 2017

Cучасник.zip

ДМР.zip

ДТМ.zip

Комфорт.zip

КУП Наш дім.zip

ІНФОРМАЦІЯ

Інформація про соціальне обслуговування населення м. Дніпрорудне.doc

Результати роботи Дніпрорудненського відділення поліції Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області за 2 місяця 2018 року.doc

Інформація про діяльність Василівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 2017 рік на території Дніпрорудненської міської ради.doc