Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Рішення сесій міської ради

Тридцять дев`ята сесія сьомого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 39 сесії від 26.04.2018.doc

БЛАНК РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 39 СЕССІЇ від 26.04.2018.doc

ПЕРЕЛІК рішень 39 сесії від 26.04.2018.doc

№ 39 ПРОТОКОЛ 26.04.2018р..doc

01 Про затвердження виконання міського бюджету за І квартал 2018 року
02 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 08 «Про міський бюджет на 2018 рік»
03 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
04 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
05 Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
06 Про затвердження Статуту комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» в новій редакції
07 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості
08 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на право проїзду та зупинки на транспортному засобі по наявному шляху для надання автопослуг за адресою: м. Дніпрорудне на перехресті вул.Центральна та пр.Ентузіастів ФОП Зінченку Г.В.
09 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: м.Дніпрорудне, обслуговуючий кооператив «садівниче товариство № 2 ЗЗРК» гр. Журавльову О.М.
10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/6, ОК № 4 «Дружба» гр. Єременку П.М.
11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/15, ОК № 4 «Дружба» гр. Безуглому О.О.
12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54/14, гр. Лаішевкіній О.С.
13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, провулок Тополиний, 8 гр. Хропоту С.Н.
14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул.Приморська, 50, м.Дніпрорудне ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК»
15 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул.Приморська, діл. 30/43, м.Дніпрорудне гр. Шевцовій О.В.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, провулок Рудний, 28 гр. Мєльнікову Є.В.
17 Про скасування рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 25.01.2018 № 09 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: обслуговуючий кооператив «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 99, м.Дніпрорудне гр. Дятченку А.М.»
18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: обслуговуючий кооператив «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка №99, м. Дніпрорудне гр. Дятченку А.М.
19 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Літня, 21 м.Дніпрорудне гр. Мурко А.С.
20 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 2, м.Дніпрорудне гр. Волик Г.К.
21 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 10, м.Дніпрорудне гр. Кучерявому К.М.
22 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 15, м.Дніпрорудне гр. Федорову Д.О 23 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 19, м.Дніпрорудне гр. Сокальському О.В.
24 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Пушкіна, 1, м.Дніпрорудне гр. Ісупову А.В.
25 Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Каховська, біля буд. 22 гр. Безуглій Л.М.
26 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 №30 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне вул. Миру, 37 гр. Мудрик О.П.»
27 Про результати проведення інвентаризації прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків міста Дніпрорудне
28 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 7, м. Дніпрорудне гр. Парій С.Г.
29 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування магазину продовольчих та промислових товарів за адресою: пр. Ентузіастів, 24а м.Дніпрорудне ФОП Боровик Л.В.
30 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами за адресою: вул. Шахтарська, біля міського фонтану, м. Дніпрорудне ФОП Шарапову М.С.
31 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельні ділянки для проведення торгівлі квасом за адресою: пр.Ентузіастів, 15 та вул. Центральна, 19, м.Дніпрорудне ФОП Рогову С.В.
32 Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 29.03.2018 №31 «Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування складу промислових товарів за адресою: вул. Степова, 4б м. Дніпрорудне ФОП Степаненку В.Г.»
33 Про внесення доповнення до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 №01 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік»
34 Про внесення доповнень до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.01.2018 №03 «Про затвердження міської Програми «Питна вода м.Дніпрорудне на 2018 рік»»
35 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.01.2018 №04 «Про затвердження Програми розвитку ліфтового господарства міста Дніпрорудне на 2018 рік»
36 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 №17 «Про затвердження екологічної Програми м.Дніпрорудне на 2018 рік»
37 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 №13 «Про затвердження міської Програми оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади м.Дніпрорудне на 2018-2020 роки»
38 Про надання дозволу комунальному підприємству «Дніпрорудненський міський ринок» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
39 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2018 №08 «Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей в м.Дніпрорудне на 2018 рік»
40 Про реорганізацію КУП «Наш дім» Дніпрорудненської міської ради
41 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 №07 «Про затвердження комплексної Програми з удосконалення благоустрою міста Дніпрорудне на 2018 рік»
42 Про вилучення транспортних засобів з оперативного управління КУП «Наш дім» ДМР
43 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання №17 від 24 грудня 2015 року «Про затвердження Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території м.Дніпрорудне на 2016-2020 роки»
44 Про затвердження міської Програми забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань препаратом стабільного йоду на 2018 рік
45 Про затвердження міської Програми утримання захисних споруд цивільної оборони м.Дніпрорудне на 2018 рік
46 Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 29.01.2009 №04 «Про створення цільового фонду благоустрою міста при Дніпрорудненській міській раді»
47 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 №06 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в м.Дніпрорудне на 2018-2022 роки»
48 Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету
49 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування будівлі пилорами за адресою: м.Дніпрорудне вул.Паркова, 42 гр. Малешу В.М.
50 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування 2/25 частини нежитлової будівлі (нерухомого майна) за адресою: м. Дніпрорудне вул. Нижня, 4а гр. Малешу В.М.
51 Про вилучення з оперативного управління КУП «Наш дім» ДМР захисних споруд цивільного захисту
52 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на здійснення заходів на проведення капітальних робіт
інформація по проходженню опалювального періоду 2017-2018 років.docx