Рішення сесій міської ради

Сорокова сесія сьомого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 40 сесії від 31.05.2018.doc

БЛАНК РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 40 СЕССІЇ від 31.05.2018.doc

ПЕРЕЛІК рішень 40 сесії від 31.05.2018.doc

№ 40 ПРОТОКОЛ 31.05.2018р..doc

01 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 №08 «Про міський бюджет на 2018 рік»
02 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на продовження терміну консервації основних засобів
03 Про припинення дії договору оренди землі для розміщення приміщення для ведення городництва за адресою: вул. Лісова, біля буд. 1, м.Дніпрорудне гр. Дрогомирецькому О.В.
04 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 29а гр. Фатєєвій А.М.
05 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проходу та проїзду за адресою: м. Дніпрорудне вул.Зелена, 4 ОК «Садиба»
06 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, 33/47, гр. Скабі Р.В.
07 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, провулок Рудний, 1 гр. Стороженку С.О.
08 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, провулок Рудний, 3 гр. Стороженко І.О.
09 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, провулок Рудний, 4 гр. Токарєву О.В.
10 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 5, м. Дніпрорудне гр. Полянських А.А.
11 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону за адресою: вул. Центральна, 4б м. Дніпрорудне ФОП Сінчук Л.А.
12 Про затвердження Статуту комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» в новій редакції
13 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 23 «Про затвердження Програми захисту населення і території м.Дніпрорудне від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016 - 2018 роки»
14 Про внесення змін та доповнень до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2018 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
15 Про погодження інвестиційної Програми КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2018 рік
16 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
17 Про вилучення майна з оперативного управління КУП «Наш дім» ДМР 
18 Про систему розподільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них в м.Дніпрорудне
19 Про направлення на навчання міського голову Коробова Ю.М.
20 Про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2019 рік»
21 Про умови оплати праці міського голови
22 Про умови оплати праці першого заступника міського голови
23 Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
24 Про затвердження Статуту комунальному підприємству «Комфорт» ДМР в новій редакції
25 Про припинення Договору на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на певній території міста Дніпрорудне
26 Про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Дніпрорудне
27 Про граничні норми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів
28 Про надання дозволу на придбання службового автомобіля
29 Про затвердження плану-схеми території КП «Дніпрорудненський міський ринок»
30 Про звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання до Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, Василівської районної державної адміністрації Запорізької області, Василівської районної ради Запорізької області
Інформація про роботу адміністративної комісії при виконкомі Дніпрорудненської міської ради за 5 міс. 2018 року.docx