Список працівників апарату міської ради та її виконавчого комітету

С П И С О К

працівників апарату міської ради та іі виконавчого комітету

станом на 01.07.2018

№ каб.

П.І. по Б.

Посада

Тел. служ.

8

Коробов Юрій Миколайович

Міський голова

7-61-27

4

Решетняк Лариса Петрівна

Секретар ради

7-61-21

7

Малиш Сергій Григорович

Перший заступник міського голови

7-61-28

5

Староконь Богдан Юрійович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

7-61-26

3

Торопова Наталія Анатоліївна

Керуюча справами виконкому

7-61-23

22

Волик Яна Миколаївна

Начальник юридичного відділу

7-61-29

21

Бурбан Тетяна Василівна

Провідний спеціаліст-юрисконсульт

7-19-35

 вул. Шахтарська, 2

Кемеров Григорій Володимирович

Начальник відділу з питань НС та ЦОН (надзвичайних ситуацій та цивільної оборони населення)

 

7-61-25

 

 

2

Сергієнко Галина Михайлівна

Начальник відділу з земельних питань

7-61-61

11

Петровська Ірина Георгіївна

Відділ архітектури, містобудування, капітального будівництва та енергоефективності

7-61-19

1

Білоцерковець Ірина Павлівна

Начальник відділу обліку та звітності -

головний бухгалтер

6-18-34

16

Кудлай Олена Олегівна

Головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

7-61-17

6

Артюхова Алла Олександрівна

Провідний спеціаліст загального відділу

6-61-20

24

Зволинська Олена Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу обліку та звітності

6-19-70

2

Флорко Лілія Миколаївна

Провідний спеціаліст - землевпорядник

7-61-61

13

Казанцева Валерія Юріївна

Провідний спеціаліст-економістз питань комунального господарства

7-61-24

23

Редько Таїсія Іванівна

Провідний спеціаліст з питань комунального господарства

6-61-16

25

Сірівля Вікторія Вікторівна

Спеціаліст 1 категорії з питань благоустрою

7-61-29

19

Пірогова Наталія Валентинівна

Провідний спеціаліст з питань обліку, розподілу та приватизації житлового та комунального фонду (ОРПЖКФ)

6-38-37

17

Сидоренко Тетяна Петрівна

Провідний спеціаліст з питань будівництва та архітектури

7-61-19

14

Федосєєва Ірина Петрівна

Провідний спеціаліст -економіст

6-26-74

пр. Ентузіастів, 20

Литвин Любов Антонівна

Провідний спеціаліст з питань ДРАЦС

6-48-44

18

Піскун Світлана Димитрівна

Провідний спеціаліст з питань торгівлі та захисту прав споживачів

7-61-22

20

Джемела Ніна Петрівна

 

Провідний спеціаліст з гуманітарних питань та охорони дитинства

7-61-22

 вул.Шахтарська,2

Якущенко Галина Павлівна

Інспектор військо-облікового бюро

6-18-30

 вул.Шахтарська,2

Науменко Тетяна Євгенівна

Інспектор військо-облікового бюро

6-18-30

 вул.Шахтарська,2

Худолій Анастасія Миколаївна

Реєстратор місця проживання

7-61-83

 вул.Шахтарська,2

Брик Юлія Станіславівна

Реєстратор місця проживання

7-61-83

 вул.Шахтарська,2

Горпинич Сергій Сергійович

Реєстратор речових прав

7-64-60

15

Левченко Олена Михайлівна

Архіваріус

6-26-74

8

Панченко Любов Василівна

Секретар керівника

6-18-12

26

Платонова Світлана Василівна

Діловод ради

7-61-67

12

Іванова Вікторія Валеріївна

Оператор комп’ютерного набору ІІ категорії

6-18-12

6

Будко Олена Федорівна

Кур'єр виконкому

7-61-20

8

Тьомкін Микола Іванович

Водій виконкому

 

 

Миронова Наталія Євгеніївна

Прибиральниця службових приміщень

-

 

Люта Наталія Вікторівна

Прибиральниця службових приміщень

-