Список працівників апарату міської ради та її виконавчого комітету

С П И С О К
працівників апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету

№ каб

П.І.Б.

Посада

Тел.

8

Коробов Юрiй Миколайович

Міський голова

7-61-27

4

Решетняк Лариса Петрiвна

Секретар ради

7-61-21

7

Малиш Сергій Григорович

Перший заступник міського голови

7-61-28

13

Cтароконь Богдан Юрійович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7-61-26

3

Торопова Наталія Анатоліївна

Керуюча справами виконкому

7-61-23

вул.Шахтарська,2

 

Начальник відділу з питань НС та ЦЗН (надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення)

7-61-25

22

Волик Яна Миколаївна

Начальник юридичного відділу

7-61-29

1

Білоцерковець Ірина Павлівна

Начальник відділу обліку та звітності - головний бухгалтер

6-18-34

24

Зволинська Олена Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу обліку та звітності

6-19-70

2

Сергієнко Галина Михайлівна

Начальник відділу з земельних питань

7-61-61

2

Флорко Лілія Миколаївна

Провідний спеціаліст землевпорядник відділу з земельних питань

7-61-61

5

Казанцева Валерія Юріївна

Провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

7-61-24

23

Редько Таїсія Іванівна

Провідний спеціаліст з питань комунального господарства

7-61-16

25

Сірівля Вікторія Вікторівна

Спеціаліст 1 категорії з благоустрою

7-61-29

19

Пірогова Наталія Валентинівна

Провідний спеціаліст з питань обліку, розподілу та приватизації житлового та комунального фонду (ОРПЖКФ)

6-38-37

17

Балабко Тетяна Петрівна

Провідний спеціаліст з питань будівництва та архітектури

7-61-19

16

Кудлай Олена Олегівна

Головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

7-61-17

14

Федосєєва Ірина Петрівна

Провідний спеціаліст - економіст

6-26-74

18

Пiскун Світлана Димитрівна

Провідний спеціаліст з питань торгівлі та захисту прав споживачів

7-61-22

20

Джемела Ніна Петрівна

Провідний спеціаліст з гуманітарних питань та охорони дитинства

7-61-22

пр. Ентузіастів,20

Литвин Любов Антонівна

Провідний спеціаліст з питань ДРАЦС

6-48-44

6

Артюхова Алла Олександрівна

Провідний спеціаліст загального відділу

7-61-20

26

Платонова Світлана Василівна

Діловод ради

7-61-67

вул.Шахтарська,2

Анпілогова Ніна Кімівна

Інспектор військово – облікового бюро

6-18-30

вул.Шахтарська,2

Науменко Тетяна Євгенівна

Інспектор військово – облікового бюро

6-18-30

вул.Шахтарська,2

Худолiй Анастасiя Миколаівна

Реєстратор мiсця проживання

7-61-83

вул.Шахтарська,2

Брик Юлiя Станиславiвна

Реєстратор мiсця проживання

7-61-83

вул.Шахтарська,2

Горпинич Сергiй Сергiйович

Реєстратор речових прав

7-64-60

15

Левченко Олена Михайлівна

Архіваріус

6-26-74

8

Панченко Любов Василівна

Секретар керівника

6-18-12

12

Іванова Вікторія Валеріївна

Оператор комп’ютерного набору ІІ категорії

6-18-12

8

Тьомкін Микола Іванович

Водій виконкому

6-18-12

6

Будко Олена Федорівна

Кур'єр виконкому

7-61-20

 

Люта Наталія Вікторівна

Прибиральниця службових приміщень

 

 

Миронова Наталія Євгеніївна

Прибиральниця службових приміщень