Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Новини

Відбулося засідання чергової одинадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

22 липня в залі міської ради відбулося засідання чергової одинадцятої сесії.

Всього до порядку денного було включено 54 питання.

Так, як питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, більша частина їх була включена до пакетного голосування.

дата розміщення: 23.07.2021 | переглядів: 111 детальніше »

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

20 липня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про підсумки виконання бюджету Дніпрорудненської міської територіальної громади за I півріччя 2021 року.

-Про хід виконання рішення виконкому від 20.04.2021 № 53 «Про затвердження заходів по забезпеченню своєчасної підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр».

дата розміщення: 22.07.2021 | переглядів: 56 детальніше »

З ЮВІЛЕЄМ, РІДНЕ МІСТО!

Дорогі дніпрорудненці! 

У житті кожного із нас є багато свят, як особистих, так і офіційних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного міста.

Це свято об’єднує всіх – і тих, хто тут народився і виріс, і тих, хто приїхав до нього колись та залишився назавжди, і тих, кого життя закинуло далеко від рідної домівки, але незважаючи на відстань, Дніпрорудне з його славною історією і традиціями стало для них «малою батьківщиною».

дата розміщення: 17.07.2021 | переглядів: 110 детальніше »

З Днем працівників металургійної та гірничовидобувної промисловості!

ШАНОВНИЙ КОЛЕКТИВ ЗАПОРІЗЬКОГО ЗАЛІЗОРУДНОГО КОМБІНАТУ! 

Від імені Дніпрорудненської міської ради та від себе особисто вітаю вас із професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничовидобувної промисловості! 

Шановні гірники, ви - представники однієї з найважчих і найпочесніших у світі професій, працюєте у галузі, яку справедливо вважають фундаментом, ключовою складовою української економіки.

дата розміщення: 16.07.2021 | переглядів: 187 детальніше »

З Днем бухгалтера!

Дніпрорудненська міська рада вітає з професійним святом всіх бухгалтерів і щиро бажає успішної діяльності, правильних звітів, вдячності і поваги колег, прекрасного здоров'я й чудового настрою!

дата розміщення: 16.07.2021 | переглядів: 23 детальніше »

З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!

2 липня напередодні Дня Національної поліції України відбувся урочистий захід у Відділенні поліції № 2 Василівського районного управління ГУНП в Запорізькій області, на якому з професійним святом привітали працівників поліції начальник Відділення поліції №2 Максим Попов, міський голова Євгеній Матвєєв, секретар міської ради Ірина Ручка і заступник голови Малобілозерської сільської ради Борис Малиш.

дата розміщення: 03.07.2021 | переглядів: 346 детальніше »

Шановні працівники Відділення поліції №2 Василівського районного управління ГУНП в Запорізькій області!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом!

Завдяки вашому відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та попри будь-які негаразди виконувати свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок, забезпечується правопорядок та спокій на території Дніпрорудненській міської громади.

дата розміщення: 03.07.2021 | переглядів: 24 детальніше »

Святкові заходи вдалися на славу!

27 и 28 червня з нагоди Дня молоді і Дня Конституції відбулися святкові заходи на території Дніпрорудненської міської громади.

27 червня незважаючи на грозу і зливу артисти КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» - молодіжний гурт «Бриз» (керівник Оксана Беспалько), солісти Олена Гончарова, Катерина Шпонько, Оксана Беспалько, Ольга Дмитрук та солістка з села Балки Софія Свидерська привітали жителів села Маячка святковим концертом, подарували їм гарний настрій і незабутні враження. У програму свята крім концертних номерів увійшли ігри та конкурси, які підготувала і провела для глядачів завідуюча сектором художньої самодіяльності ПК «Гірник» Ірина Гончарова. Вдячні маячани були у захваті від проведеного свята і дружними оплесками довго не відпускали зі сцени артистів.

дата розміщення: 30.06.2021 | переглядів: 93 детальніше »

Привітання з Днем Конституції народного депутата України Юлії Яцик

Шановні мешканці Дніпрорудненської міської територіальної громади! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

дата розміщення: 25.06.2021 | переглядів: 43 детальніше »

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні мешканці Дніпрорудненської міської територіальної громади!

Вітаємо Вас із визначним державним святом – Днем Конституції! 

День 28 червня 1996 року, коли був прийнятий Основний Закон, назавжди увійшов у новітню історію України і ознаменував волевиявлення українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, де права і свободи громадян являються нормою життя і створюються належні умови для самореалізації особистості.

дата розміщення: 25.06.2021 | переглядів: 31 детальніше »