Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Новини

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ДНІПРОРУДНОГО, ЗЛАТОПОЛЯ І МАЯЧКИ!

Щиро вітаю Вас із світлим і радісним святом – Великоднем!

Бажаю Вам здоров’я, щастя, радості, віри, благополуччя.

Нехай у вашому домі завжди буде тепло і затишно, а в родині панують любов, турбота і взаєморозуміння.

Нехай до Вас надходять тільки добрі вісті і життя наповнюється яскравими подіями, позитивним настроєм, приємними відчуттями.

дата розміщення: 30.04.2021 | переглядів: 214 детальніше »

З ВЕЛИКОДНЕМ ТА ТРАВНЕВИМИ СВЯТАМИ

дата розміщення: 30.04.2021 | переглядів: 26 детальніше »

Відбулося засідання чергової восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

29 квітня в залі міської ради відбулося засідання восьмої сесії, на якій були присутні 23 депутата. 

До порядку денного чергової восьмої сесії було включено 60 питань.

Заслухали інформацію голови Дніпрорудненської міської територіальної виборчої комісії А. Шпонько щодо визнання повноважень депутата Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання Лаішевкіна Артема Володимировича.

дата розміщення: 29.04.2021 | переглядів: 88 детальніше »

Шановні мешканці Дніпрорудненської міської територіальної громади!

З огляду на ситуацію, яка склалася в Україні та світі, просимо Вас із розумінням ставитися до карантинних обмежень під час весняних свят. Адже всі вони встановлені з метою недопущення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання.

Життя – це найбільша цінність для кожного із нас, тому найкраще відзначити Великодень вдома зі своїми сім’ями. Сьогодні без проблем можна долучитися до святкової служби в онлайн. Для цього будуть створені всі умови.

дата розміщення: 29.04.2021 | переглядів: 404 детальніше »

ТРАГЕДІЯ ЧОРНОБИЛЯ ОЧИМА ДІТЕЙ

26 квітня у комунальному закладі позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР ВР ЗО відбувся конкурс дитячих малюнків, присвячений 35-роковині аварії на Чорнобильській АЕС.

До участі у конкурсі залучилися майже всі учні ЦДЮТа. Перед проведенням творчих змагань керівники всіх гуртків провели з дітьми бесіду про аварію у Чорнобилі. Ті трагічні події нікого не залишили байдужими. Особливо багато запитань виникло у найменших учнів, які про трагедію 35-річної давності почули вперше.

дата розміщення: 26.04.2021 | переглядів: 53 детальніше »

Центр соціального обслуговування - для Дніпрорудненської територіальної громади

Комунальна установа «Центр соціального обслуговування» була створена Дніпрорудненською міською радою в січні місяці 2021 року. Центр утворився з метою надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання/перебування.

Територіально Центр охоплює населення міста Дніпрорудне та сіл Златопіль і Маячка.

дата розміщення: 26.04.2021 | переглядів: 153 детальніше »

ТРАГЕДІЯ І ПОДВИГ ЧОРНОБИЛЯ

26 квітня Україна та світ вшановуватимуть 35-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Але 35-та річниця – це не лише День пам’яті Чорнобильської трагедії. Це 35 років боротьби з її наслідками. Це роки відновлення зони відчуження. Це переосмислення життя і ролі людини на планеті Земля.

Весна 1986 року в Україні буяла первоцвітом садів. Ніщо не віщувало біди. Стояла тиха весняна ніч. Квітень завершував свою вахту у природі і мав передати її травню.

дата розміщення: 24.04.2021 | переглядів: 178 детальніше »

Профілактичний рейд «Діти вулиці»

З метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх службою у справах дітей Дніпрорудненської міської ради разом з фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр соціального обслуговування», працівниками сектору превенції відділення поліції №2 Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області 07 квітня 2021 року було проведено профілактичний рейд «Діти вулиці»  на території Дніпрорудненської міської ради.

дата розміщення: 23.04.2021 | переглядів: 543 детальніше »

ДНЕПРОРУДНЕНСЬКІ ВИНАХІДНИКИ ЗНОВУ ПЕРШІ!

У ці весняні дні комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості» був проведений обласний заочний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!».

До конкурсу залучилися юні здобувачі закладів освіти Запорізької області віком від 6 до 18 років. Всього на конкурс було надіслано 206 різних за змістом та формою робіт.

дата розміщення: 23.04.2021 | переглядів: 101 детальніше »

ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Часом доволі непросто відрізнити насильство від конфліктних ситуацій, спорів, що виникають у кожній сім’ї та не становлять загрози подальшому розвитку здорових стосунків.

Зазвичай люди, які зазнають домашнього насильства, не розуміють, що зіткнулись із ним. У суспільстві існує думка, що насильством слід вважати лише фізичні вияви агресії. Проте експерти говорять про його наступні різновиди, а саме: фізичне насильство, психологічне насильство, сексуальне насильство, економічне насильство.

дата розміщення: 22.04.2021 | переглядів: 76 детальніше »