Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Новини

“Гірник“ – Чемпіон Прем’єр ліги!

Сьогодні на спортивному майданчику КЗ «ФОК «Таврія» відбулися заключні ігри першості Василівського району в Прем’єр лізі. До останнього туру залишалася інтрига хто стане переможцем. Після шостого туру п’ять команд мали можливість фінішувати в трійці призерів: три команди мали шанс на чемпіонство, ще дві мали шанс посісти третє місце. Першими втратили шанс команда “Влада“, яка в першій грі поступилася з рахунком 2-9 команді “Таврія”.

дата розміщення: 11.02.2012 | переглядів: 1116 детальніше »

Все заради дітей!

У Василівському районі завжди увага до дітей та їх освіти була одним із пріоритетів нашого суспільства та влади, які постійно докладають максимум зусиль, аби покращити начальний процес та матеріально-технічну базу… Отак, багато років віддано та наполегливо працює на благо Дніпрорудненської ЗОШ І-ІІ ступенів її директор Любов Прінь та дружний педагогічний колектив.

дата розміщення: 02.02.2012 | переглядів: 1147 детальніше »

До спільної мети — єдиною командою

У середу керівники району Сергій Грачов та Сергій Джуган з робочою поїздкою відвідали м. Дніпрорудне і побували у закладах соціальної сфери та на тих об’єктах, куди минулого року були виділені кошти для реконструкції чи ремонту. Їх супроводжував голова міської ради Євгеній Матвєєв, секретар міськради Ірина Ручка та представники ЗМІ. Розпочали з Дніпрорудненської міської лікарні. Головний лікар ДМЛ Юрій Абросімов провів екскурсію по оновленому після капремонту інфекційному відділенню.

дата розміщення: 26.01.2012 | переглядів: 1030 детальніше »

Міні-царство Нептуна

Людей, які не вміли плавати, стародавні греки називали «кульгавими». Життя тієї цивілізації було тісно пов'язане з водою, тому, певно, знали, що говорили. Та і в наш час, мабуть, важко знайти людину, яка б не вміла бодай триматися на воді.

А якщо з дитинства розвивати та вдосконалювати ці вміння? Погодьтеся, що від цього лише користь. А до того ж чому б і не скористатися такими можливостями, якщо басейн є при школі. Таких шкіл не те що в області, а й в Україні можна на пальцях полічити.

дата розміщення: 11.01.2012 | переглядів: 1080 детальніше »

Життя довжиною у вік

Днями своє 104-ліття відзначила мешканка м. Дніпрорудне Клавдія Миколаївна Мініна. Привітати довгожительку з іменинами завітали голова районної ради Сергій Джуган, заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін, секретар Дніпрорудненської міської ради Ірина Ручка, голова ветеранської організації м. Дніпрорудне Лідія Іванівна Козлова та інші. Особливі вітання іменинниці передала герой соціалістичної праці Катерина Максимівна Соляник.

дата розміщення: 21.12.2011 | переглядів: 1007 детальніше »

Свято Миколая в Дніпрорудному

19 грудня в Дніпрорудненській спеціалізованій школі «Талант» відбулися святкові заходи, присвячені Дню Святого Миколая і початку Новорічних свят для дітей всіх шкіл міста та дошкільних навчальних закладів. В проведенні заходів взяли участь голова районної ради С.Джуган, заступник голови райдержадміністрації Д.Калінін, Дніпрорудненський міський голова Є.Матвєєв, які привітали присутніх, побажали щасливих новорічних свят.

дата розміщення: 20.12.2011 | переглядів: 1008 детальніше »

Чемпионат Мира по тяжелой атлетике

29 октября – 05 ноября 2011 года в г. Лимасол (Кипр) проходил Чемпионат Мира по тяжёлой атлетике среди ветеранов. В этих соревнованиях приняло участие 48 стран мира, общее количество участников - 450 спортсменов (369 мужчин и 81 женщина).

дата розміщення: 18.11.2011 | переглядів: 2092 детальніше »

Кожен голос почутий

У Києві пройшов III Всеукраїнський з'їзд працівників освіти. Делегатом з'їзду від нашого району була і директор Дніпрорудненської гімназії "Софія", депутат районної ради Валентина Дмитрівна ПИЛИПЕНКО.

В роботі з’їзду взяли участь 1000 делегатів. З них представників навчальних закладів 360, дошкільної освіти — 112, професійної освіти — 41, вищих навчальних закладів — 205, позашкільних навчальних закладів — 34, органів управління — 134, громадських організацій та профспілок — 40. Вперше окремою групою стали методисти, яких було 40 чоловік.

 

дата розміщення: 09.11.2011 | переглядів: 1047 детальніше »

I Международная творческая олимпиада «Мой мир - искусство»

В Запорожье в ДК им Шевченко c 25 по 29 Октября 2011г. проходила I Международная творческая олимпиада «Мой мир - искусство». В ней приняли участие более 1500 исполнителей в вокально-хоровом, инструментальном, хореографическом и театральном видах искусства из Украины, России и Беларуси в возрасте от 3 до 25 лет.

дата розміщення: 03.11.2011 | переглядів: 1853 детальніше »

мітинг-реквієм «У вічності немає забуття!»

28 жовтня на площі Палацу Культури «Гірник», біля меморіалу загиблих воїнів, відбувся мітинг-реквієм «У вічності немає забуття!» з нагоди 68-й річниці звільнення Василівського району від німецько-фашистських окупантів.

дата розміщення: 01.11.2011 | переглядів: 1416 детальніше »