Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Новини

Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Шановні працівники культури та майстри мистецтв Дніпрорудненської міської територіальної громади!

Щиро вітаємо з професійним святом усіх тих, хто пов’язав своє життя з діяльністю у сфері культури, професійного або аматорського мистецтва, хто обрав своєю професією бібліотечну, музейну чи клубну справи, мистецьку педагогіку або естетичне виховання!

дата розміщення: 09.11.2021 | переглядів: 80 детальніше »

День української писемності та мови: традиційний Всеукраїнський радіодиктант

Щороку 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.
Цей день було започатковано 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 "Про День української писемності та мови" на підтримку "ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства".

дата розміщення: 08.11.2021 | переглядів: 91 детальніше »

Привітання до Дня працівників соціальної сфери від народного депутата України Юлії Яцик!

Від щирого серця хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та люди з обмеженими можливостями, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

дата розміщення: 05.11.2021 | переглядів: 62 детальніше »

Привітення до Дня працівників соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери, всі ті, хто працює в управлінні соціального захисту населення, пенсійному фонді, виконавчій дирекції Фонду соціального страхування, у Центрі зайнятості та Центрі надання соціальних послуг, службі у справах дітей.

 

дата розміщення: 05.11.2021 | переглядів: 95 детальніше »

Проведено профілактичний рейд «Канікули»

З метою профілактики правопорушень серед підлітків, захисту дітей від несприятливих ситуацій, служба у справах дітей, завідувачка відділення з соціальної роботи КУ «Центр соціального обслуговування» Панько Т.О. з 01.11.2021 року по 05.11.2021 року провели на території Дніпрорудненської міської громади профілактичний рейд «Канікули».

дата розміщення: 05.11.2021 | переглядів: 124 детальніше »

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ БЄЛОВУ АНАТОЛІЮ СТЕФАНОВИЧУ

І знову велика втрата у Дніпрорудненській громаді. Пішов з життя Почесний громадянин міста Дніпрорудне БЄЛОВ Анатолій Стефанович.

Світлий, вагомий слід залишив він на цій землі, в історії нашого міста. У Дніпрорудне приїхав він молодим спеціалістом у 1963 році після закінчення Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту. І з молодечим запалом, невичерпною енергією взявся за обрану раз і назавжди справу - будівельну. Майстер, начальник виробничого відділу праці і заробітної плати тресту «Запоріжрудбуд», і вже з 1968 року - головний інженер даного підприємства. У 1984 році Анатолію Стефановичу довірили очолити весь колектив тресту «Запоріжрудбуд».

дата розміщення: 04.11.2021 | переглядів: 113 детальніше »

Увага! Учням 1-4 класів

Увага! З 8 листопада учні 1-4 класів поновлюють навчання у закладах освіти!

дата розміщення: 04.11.2021 | переглядів: 126 детальніше »

Привітання з Днем залізничника

Шановні працівники та працівниці Української залізниці, вітаємо Вас із професійним святом!

Щиро дякуємо Вам за вашу важку, але таку необхідну працю, яку ви виконуєте сумлінно!

дата розміщення: 04.11.2021 | переглядів: 82 детальніше »

Позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

01.11.2021 відбулося позачергове засідання виконкому, на якому розглянуто питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.10.2021 № 228 «Про встановлення КП «Дніпрорудненські теплові мережі» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів» та виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення

дата розміщення: 03.11.2021 | переглядів: 133 детальніше »

Благоустрій у Дніпрорудному: оновлення дитячого майданчику біля пам'ятника першій руді

Вже стало доброю традицією проводити на території нашої громади спільні роботи з благоустрою.

Так у п'ятницю, 29 жовтня біля парку "Панай" та пам'ятника першій руді було проведено акцію "Оновлення дитячого майданчику". Організаторами акції благоустрою виступили представники молодіжного руху Василівського району "Зе! Молодіжка".

дата розміщення: 01.11.2021 | переглядів: 158 детальніше »