Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Новини

ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛЕЙ!

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.

дата розміщення: 25.10.2021 | переглядів: 102 детальніше »

19 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про підсумки виконання бюджету Дніпрорудненської міської територіальної громади за 9 місяців2021 року.

- Інформація про реалізацію заходів з реформування системи харчування в закладах освіти міської територіальної громади.

- Інформація про стан медичного обслуговування населення міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

дата розміщення: 20.10.2021 | переглядів: 148 детальніше »

ВИЗНАЧЕНА ЦІНА ГАЗУ ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ У НОВОМУ ОПАЛЮВАЛЬНОМУ СЕЗОНІ

Про укладання договорів на постачання природного газу бюджетними організаціями та установами Запорізької області розповів під час брифінгу голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Днями на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області ситуація з постачанням природного газу бюджетним установам області була визнана надзвичайною ситуацією. Проте на сьогодні рішення знайдено.

дата розміщення: 19.10.2021 | переглядів: 122 детальніше »

Засідання комісії ТЕБ та НС: червона зона карантину

Вчора, 18 жовтня у міській раді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному обговорили наступні питання, пов'язані з входженням Запорізької області в червону зону карантинних обмежень.

дата розміщення: 19.10.2021 | переглядів: 204 детальніше »

Міні Міс Україна - 2021!

На 23-ому Національному дитячому фестивалі моди і таланту «Міні Міс & Містер України - 2021», який відбувся у Києві, Запорізьку область представляла юна міс із Дніпрорудного Арина Ніканурова під керівництвом засновниці і власниці модельної студії «Top Models Studio» Ганни Пінчук.

дата розміщення: 19.10.2021 | переглядів: 71 детальніше »

14 жовтня - День захисника та захисниці України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня Україна відзначає три славні свята - День захисника та захисниці України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Богородиця здавна була покровительнецею українського козацтва, а тепер і війська незалежної України.

дата розміщення: 14.10.2021 | переглядів: 99 детальніше »

ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЗА УКРАЇНУ!

Напередодні знаменних свят у с. Златопіль відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню захисників і захисниць України, у якому взяли участь міський голова Євгеній Матвєєв, секретар ради Ірина Ручка, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Лушнікова, Сергій Кулініч, Світлана Литвин та інші жителі села.

дата розміщення: 13.10.2021 | переглядів: 147 детальніше »

Ведуться осінні роботи з благоустрою території громади

Під керівництвом провідного спеціаліста з питань благоустрою Таїсії Редько почалось активне висадження дерев. З початку жовтня в Дніпрорудненській міській територіальній громаді було висаджено 102 одиниці зелених насаджень: 61 саджанець лип, 11 саджанців блакитних ялинок і 30 саджанців кленів.

дата розміщення: 13.10.2021 | переглядів: 111 детальніше »

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОСИЛЮЮТЬСЯ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Про це йшла мова під час наради голови обласної державної адміністрації Олександра Старуха з керівниками підприємств та установ критичної інфраструктури області.

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів документів, що затверджують вакцинацію.

дата розміщення: 13.10.2021 | переглядів: 277 детальніше »

Дорогі українці! Шановні захисники та захисниці України!

Дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра - Днем Захисника та захисниці України. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. День захисника та захисниць України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

дата розміщення: 12.10.2021 | переглядів: 48 детальніше »