Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Профілактичний рейд «Діти вулиці»

З метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх службою у справах дітей Дніпрорудненської міської ради разом з фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр соціального обслуговування», працівниками сектору превенції відділення поліції №2 Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області 07 квітня 2021 року було проведено профілактичний рейд «Діти вулиці»  на території Дніпрорудненської міської ради.

У ході проведення рейду здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї, в якій виховуються двоє дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З законними представниками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання опікунських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, здійснення належного контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час та дотримання малолітніми дітьми техніки безпеки під час дистанційного навчання.

З метою виявлення фактів незаконного продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім 21 квітня 2021 року були перевірені  вибірково торгівельні заклади міста. З власниками та працівниками закладів проведено роз’яснювальні бесіди щодо недопущення продажу спиртних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім особам та недопущення перебування неповнолітніх у закладах масового відпочинку без супроводу дорослих у вечірній час, наголошено про відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами для неповнолітніх.

Профілактичні рейди будуть продовжуватися.

 

 

 

Ніна ДЖЕМЕЛА, начальник служби у справах дітей

Дата розміщення - 23.04.2021 16:30
Переглядів- 543