Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ДНЕПРОРУДНЕНСЬКІ ВИНАХІДНИКИ ЗНОВУ ПЕРШІ!

У ці весняні дні комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості» був проведений обласний заочний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!».

До конкурсу залучилися юні здобувачі закладів освіти Запорізької області віком від 6 до 18 років. Всього на конкурс було надіслано 206 різних за змістом та формою робіт.

Серед учасників змагання були і юні дніпрорудненці – учні комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Дніпрорудненської міської ради, які представили свої роботи у двох вікових категоріях – від 6 до 10 років і від 11 до 18 років.

За підсумками журі у молодшій віковій категорії Диплом І ступеня получив Давид Черненко за роботу «Вантажівка» (керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Юлія Абакумова).

У старшій віковій категорії Дипломом І ступеня нагороджено учасників гуртка «Технічне моделювання» (керівник Єгор Романюк) Богдана Кунаха, Іванну Нікуліну, Тимофія Косіка за колективну роботу Модель «002-21«Потяг майбутнього».

Також Дипломом І ступеня було нагороджено учнів двох гуртків «Радіотехнічний» (керівник Анатолій Сахтара) та «Технічне моделювання» - Дмитра Кириченка, Богдана Кунаха, Ірину Сокол, Олесю Холосту, Анастасію Волохову, Тимофія Косіка, Олександра Більського, Ярослава Єсаулова та Микиту Логвіненка за колективну роботу - Модель «Magic Saunds of space».

Конкурсні моделі юних винахідників – результат кропіткої планомірної роботи і учнів, і їх наставників, яка тривала весь навчальний рік. І треба сказати, що з кожним разом проєкти, над якими працюють юні творці, становляться все складніше. Так наприклад, Модель «Magic Saunds of space» електрифікована і являє собою глобус із трубками, які світяться. Електричні схеми, пайка, розпайка, випилювання деталей з фанери, їх фарбування та складання – неповний перелік «операцій», які доводилося робити конкурсантам.

Вражає своєю складністю і «Потяг майбутнього», для виготовлення якого використали такий різноманітний матеріал, що фантазія майстрів просто дивує! Основа потяга – фанерний корпус, на який наклеювалися деталі від моніторів, лампочки, транзистор, дрібний щебінь декількох видів, вінілові пластинки, макаронні вироби тощо.

Незважаючи на складність моделей, труднощі, з якими довелося зіткнутися юним технікам при виконанні цих проєктів, вони з натхненням і ентузіазмом ставилися до роботи.

 

 

 

Вітаємо дніпрорудненських винахідників з перемогою! Творчого натхнення вам і успіхів у нових конкурсних смаганнях! Хай щастить!

Дата розміщення - 23.04.2021 16:23
Переглядів- 101