Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ТРАГЕДІЯ ЧОРНОБИЛЯ ОЧИМА ДІТЕЙ

26 квітня у комунальному закладі позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР ВР ЗО відбувся конкурс дитячих малюнків, присвячений 35-роковині аварії на Чорнобильській АЕС.

До участі у конкурсі залучилися майже всі учні ЦДЮТа. Перед проведенням творчих змагань керівники всіх гуртків провели з дітьми бесіду про аварію у Чорнобилі. Ті трагічні події нікого не залишили байдужими. Особливо багато запитань виникло у найменших учнів, які про трагедію 35-річної давності почули вперше.

Члени конкурсного журі - директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР ВР ЗО Олена Пуголовкіна, методист Олександр Рубель, керівник гуртка «Театральна майстерня ARTisTU» Юлія Науменко, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету Олена Левченко були приємно здивовані і формою, і змістом вираження тематики конкурсу у дитячих малюнках. Разом з картинами безпосередніх подій 26 квітня 1986 року юні творці зобразили у своїх роботах ідею дбайливого ставлення до планети Земля й безпечного використання атомної енергії.

За результатами конкурсу у своїх вікових категоріях перше місце получили роботи Костянтина Сидоркіна, Діани Надточий, Алесі Холостої, Карини Сипіти, Маргарити Нікуліної.

 

 

 

На другому місці – Людмила Іноземцева, Кіра Сидоркіна, Єва Шмідт.

 

 

 

Третє місце зайняли роботи Вероніки Олонець, Софії Виноградової, Альони Зливко, Анастасії Волохової, Богдана Кунаха, Тимура Ходжаніязова.

 

 

 

Всі учні "Центру дитячої та юнацької творчості" після карантину будуть нагороджені Дипломами конкурсу.

Дата розміщення - 26.04.2021 17:33
Переглядів- 54