Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Відбулося засідання чергової восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

29 квітня в залі міської ради відбулося засідання восьмої сесії, на якій були присутні 23 депутата. 

До порядку денного чергової восьмої сесії було включено 60 питань.

Заслухали інформацію голови Дніпрорудненської міської територіальної виборчої комісії А. Шпонько щодо визнання повноважень депутата Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання Лаішевкіна Артема Володимировича.

Керівники комунальних підприємств представили інформацію про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. 

Так як всі питання попередньо були ретельно обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій та засіданнях профільних комісій, тому більша частина питань порядку денного була включена до пакетного голосування. 

Прийняті зміни до деяких Програм, а саме:

-Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико–санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на 2021 рік»

- комплексної Програми з удосконалення благоустрою міста Дніпрорудне на 2021 рік»

- Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської територіальної громади на 2021 – 2025 роки»

- міської Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2020 – 2024 роки

- Програми розроблення містобудівної документації території міста Дніпрорудне Василівського району Запорізької області на 2021 рік».

Прийняті також важливі для громади рішення:

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 25.03.2021 № 42 «Про внесення змін та доповнень до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2021 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів»

Про оприлюднення проєкту регуляторного акту - рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Дніпрорудненської міської територіальної громади»

Про оприлюднення проєкту регуляторного акту - рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження Порядку встановлення земельного сервітуту та визначення розміру плати за нього на території Дніпрорудненської міської територіальної громади» 

Велика частина питань порядку денного стосувалася майнових і земельних відносин. Всього було прийнято 59 рішень.

 

Дата розміщення - 29.04.2021 19:37
Переглядів- 90