Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

З ЮВІЛЕЄМ, РІДНЕ МІСТО!

Дорогі дніпрорудненці! 

У житті кожного із нас є багато свят, як особистих, так і офіційних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного міста.

Це свято об’єднує всіх – і тих, хто тут народився і виріс, і тих, хто приїхав до нього колись та залишився назавжди, і тих, кого життя закинуло далеко від рідної домівки, але незважаючи на відстань, Дніпрорудне з його славною історією і традиціями стало для них «малою батьківщиною».

Сьогодні наше рідне місто святкує 60-річний ювілей! І йому є чим пишатися. Компактне, затишне, прекрасне місто-сад з перших років свого існування радує своєю красою і мешканців, і гостей. Але найбільша цінність Дніпрорудного – його люди, талановиті, щирі, працездатні.

Історія нашого міста пов’язана з відомими іменами гірників, будівельників, лікарів, вчителів, спортсменів, діячів культури і мистецтва. Всі їх досягнення складаються з щоденної праці, глибоких знань і талантів. Ми пишаємося тими, хто словом і ділом змінює наше життя на краще – мудрими, досвідченими представниками старшого покоління і нашою молоддю з її енергією, бажанням будувати і розвивати міську Дніпрорудненську громаду. Саме завдяки їх старанням, працьовитим рукам і натхненній праці наше місто живе і розвивається.

Від імені Дніпроруднеської міської ради та від себе особисто щиро вітаю всіх дніпрорудненців з 60-річним ювілеєм і бажаю міцного здоров’я, довголіття, миру і злагоди, добробуту і щастя кожній родині!

Бережімо свій дім, свою «малу батьківщину» - 

рідне місто Дніпрорудне!

 

З повагою, міський голова Євгеній МАТВЄЄВ

Дата розміщення - 17.07.2021 10:00
Переглядів- 111