Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

НАРАДА З ОСВІТЯНАМИ ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ

20 вересня в залі засідань ДМР відбулася нарада з освітянами Дніпрорудненської міської територіальної громади на тему «Вакцинація проти Covid-19».

Ініціаторами зустрічі стали заступник голови Василівської районної державної адміністрації Богдан Староконь, міський голова Євгеній Матвєєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Лушнікова, директор КНП "ЦПМСД" ДМР Людмила Коломоєць.

На сьогоднішній день Дніпрорудненські заклади освіти не мають необхідних 80% вакцинованих працівників. А це означає, що у разі переходу Запорізької області у жовту зону карантинних обмежень, наші заклади освіти підуть на карантин.

На 20.09.2021р. ми маємо таку статистику:

1. У закладах загальної середньої освіти із 325 працівників вакциновано першою дозою - 39, другою - 63. Всього вакциновано 112 осіб.

2. У закладах дошкільної освіти із 245 працівників вакциновано першою дозою - 72, другою - 18. Всього - 90 осіб.

3. У закладах позашкільної освіти із 27 працівників вакциновано першою дозою - 1, другою - 0 (ЦДЮТ, ДЮСШ «Гірник»), «Дніпрорудненська дитяча мистецька школа» - 90% вакцинованих.

Нарада пройшла у форматі «питання-відповідь». Освітяни дізнались, які вакцини є у лікарні. Заступник голови Василівської РДА Богдан Староконь запевнив, що за попереднім запитом знайдуть саме ті вакцини, які потрібні для другої дози щеплення.

Всі учасники наради дійшли висновку, що медичним працівникам необхідно провести інформаційно-роз’яснювальний захід для освітян щодо вакцинації. Було заплановано обговорити всі переваги та недоліки існуючих вакцин від короновірусу, зокрема які є в наявності в Дніпрорудненському центрі ПМСД.

 

Дата розміщення - 21.09.2021 12:25
Переглядів- 163