Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Привітання до Всеукраїнського дня бібліотек

Шановні бібліотекарі Дніпрорудненської громади!

30 вересня Ви відзначаєте професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек. 

Щиро зичу вам і вашим родинам здоров'я, сімейного благополуччя, взаєморозуміння та підтримки. Ваша професія є дуже важливою та відповідальною для нашого суспільства! Ви допомагаєте відкрити нам шлях до знань, розвитку та мудрості.

Дякую Вам за стійкість, пристрасть та мужність, яку Ви проявили, взявши на себе дійсно нелегку справу - зберегти та просувати в маси любов до книги.

Бажаю успіхів у вашій просвітницькій справі!


 

З повагою, міський голова Євгеній Матвєєв.

 

 

 

Бібліотека – це місце де вирує різноманіття знань. В бібліотеці ми завжди можемо із захопленням провести час за цікавою книгою або спільно з однодумцями провести культурно-просвітницький захід. За своїм призначенням бібліотеки сприяють гармонізації суспільних відносин та є найважливішим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення націй. Бібліотеки відкривають кожному реальну картину світу, сприяють різнобічному розвитку особистостей, виховують людські якості і свідомості у кожному.

Традиційно, 30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цього дня хочемо привітати працівників бібліотечної сфери та всіх поціновувачів друкованої книги.

Висловлюємо величезну вдячність всім працівникам бібліотек за їх самовіддану працю! За те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями для всіх нас. Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять та цінують книги.

 

З повагою, відділ освіти, культури, молоді та спорту ДМР

Дата розміщення - 30.09.2021 15:19
Переглядів- 200