Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

14 жовтня - День захисника та захисниці України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня Україна відзначає три славні свята - День захисника та захисниці України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Богородиця здавна була покровительнецею українського козацтва, а тепер і війська незалежної України.

Від щирого серця вітаємо з цими знаменними святами всіх чоловіків та жінок Дніпрорудненської громади, гідних нащадків великих прадідів, в чиїх жилах тече гаряча козацька кров.

Нині День захисника та захисниць України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Усвідомлення високого призначення – охороняти мирне життя народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та повага до українських традицій, рідної мови є важливими і за жодних обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники та захисниці України!

Дякуємо вам за відданість до наших українських земель, до нашого народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі!

з повагою, Дніпрорудненська міська рада

Дата розміщення - 14.10.2021 08:00
Переглядів- 95